Renault Kadjar 2019

Evidováno
213
Způsobilost na STK
96,6 %
Ø nájezd (medián)
50 156 km
Dovezeno (19 ks)
9 %

Způsobilé na 30 dnů 3,3 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 3,3 % bez plné způsobilosti, z 782 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 287 500 Kčmedián 314 470 Kčdo 349 950 Kč

Ročník 2019 Renaultu Kadjaru má v českých registrech 213 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. V provozu zůstává 206 vozů (96,7 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 19 vozů (8,9 %).

Ročník 201996,6 %
Model celkem96,9 %
Značka celkem92,6 %

Jak ročník stárne

Renaultu Kadjaru 2019 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 6 let klesla plná způsobilost o 1,5 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,9 %30 000 až 60 000 km
6 let96,4 %40 000 až 90 000 km

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín 103 kW (62,9 %), 1.3 Benzín 117 kW (31,9 %), 1.5 Nafta 85 kW (2,8 %).

Nejčastější barva je modrá (31,9 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 782 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2019 mělo plnou způsobilost 96,6 %. Model jako celek dosahuje 96,9 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 96,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 3,3 % bez plné způsobilosti).

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 37,9 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 50 156 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 28 950 až 76 336 km. To odpovídá asi 7 165 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (34,7 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Jihomoravský kraj.

Podíl dovozů (8,9 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
42×
2
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
25×
3
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
18×
Zobrazit dalších 5 závad
4
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
15×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2
13×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
9×
7
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
7×
8
Nesvítí některý povinný světlomet.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.3
4×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,9 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 266 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2019

MotorPočetSTK~cena
1.3 Benzín 103 kW13497,0 %300 000 Kč
1.3 Benzín 117 kW6896,8 %331 364 Kč

Cenový odhad

287 500
od Kč
314 470
medián Kč
349 950
do Kč

Při nájezdu kolem 89 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km339 000 Kč
75 000 km320 000 Kč
100 000 km310 000 Kč
125 000 km290 000 Kč
150 000 km270 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Renault Kadjaru ročníku 2019 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 314 470 Kč (při mediánovém nájezdu 89 000 km). Běžné rozpětí je od 287 500 do 349 950 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 379 990 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 260 141 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 339 000 Kč, s nájezdem 150 000 km na 270 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Renaultu Kadjaru 2019 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo42,1 % · 8 vozidel
  • Slovensko21,1 % · 4 vozidla
  • Francie10,5 % · 2 vozidla
  • Maďarsko10,5 % · 2 vozidla
  • Rakousko10,5 % · 2 vozidla
  • země neurčena5,3 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj29,8 % · 233 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj29,2 % · 228 prohlídek
  • Jihomoravský kraj27,0 % · 211 prohlídek
  • ostatní14,1 % · 110 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá31,9 % · 68 vozidel
  • Červená23,9 % · 51 vozidel
  • Bílá18,3 % · 39 vozidel
  • Šedá13,1 % · 28 vozidel
  • Černá9,9 % · 21 vozidel
  • ostatní2,8 % · 6 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
36,8 %
evidováno u 272 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 50,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 98,9 %EURO 5 · 0,8 %EURO 4 · 0,3 %

Majitelé a osud v registru

Z 739 vozů Renaultu Kadjaru 2019 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
56,0 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,8 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
89,0 %
vyvezeno 10,8 % · zaniklo 0,1 %

Jiné ročníky Renaultu Kadjaru

Proklepněte konkrétní Renault Kadjar 2019

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.