Renault Kadjar 2015

Evidováno
136
Způsobilost na STK
95,9 %
Ø nájezd (medián)
88 879 km
Dovezeno (23 ks)
17 %

Způsobilé na 30 dnů 3,7 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 4,1 % bez plné způsobilosti, z 884 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 199 000 Kčmedián 219 000 Kčdo 243 650 Kč

Renault Kadjar ročníku 2015 má v ČR 136 vozů. Model byl ve fázi, kdy popularita rostla. V provozu jich zůstává 130 vozů (95,6 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 16,9 % (23 vozů).

Ročník 201595,9 %
Model celkem96,9 %
Značka celkem92,6 %

Jak ročník stárne

Renaultu Kadjaru 2015 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 10 let klesla plná způsobilost o 0,6 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky95,4 % -
6 let96,6 % -
8 let97,0 % -
10 let94,8 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Nafta 96 kW (51,5 %), 1.2 Benzín 96 kW (30,1 %), 1.5 Nafta 81 kW (18,4 %).

Nejčastější barva je červená (40,4 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 884 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2015 mělo plnou způsobilost 95,9 %. Model jako celek dosahuje 96,9 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,0 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 4,1 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 88 879 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 54 971 až 128 716 km. To odpovídá asi 8 080 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (36,1 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Brzdové zařízení17136,7 %
Podvozek a části připevněné k podvozku10221,9 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení7315,7 %
Výhledy6814,6 %
Řízení5211,2 %

Nejčastější závady STK

1
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
125×
2
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
52×
3
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
41×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
38×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
33×
6
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
18×
7
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
14×
8
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2
14×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

12 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 318 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2015

MotorPočetSTK~cena
1.6 Nafta 96 kW7095,5 %241 400 Kč
1.2 Benzín 96 kW4196,0 %173 000 Kč

Cenový odhad

199 000
od Kč
219 000
medián Kč
243 650
do Kč

Při nájezdu kolem 140 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km306 000 Kč
100 000 km251 000 Kč
150 000 km210 000 Kč
200 000 km172 000 Kč
250 000 km149 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Renault Kadjaru ročníku 2015 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 219 000 Kč (při mediánovém nájezdu 139 922 km). Běžné rozpětí je od 199 000 do 243 650 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 282 167 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 160 023 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 306 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 149 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Renaultu Kadjaru 2015 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo65,2 % · 15 vozidel
  • Francie13,0 % · 3 vozidla
  • Belgie8,7 % · 2 vozidla
  • Itálie8,7 % · 2 vozidla
  • Rakousko4,3 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj29,0 % · 256 prohlídek
  • Hlavní město Praha28,7 % · 254 prohlídek
  • Jihomoravský kraj22,6 % · 200 prohlídek
  • ostatní19,7 % · 174 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená40,4 % · 55 vozidel
  • Bílá19,1 % · 26 vozidel
  • Hnědá12,5 % · 17 vozidel
  • Černá11,0 % · 15 vozidel
  • Šedá5,1 % · 7 vozidel
  • ostatní11,8 % · 16 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
27,2 %
evidováno u 167 vozů
ABS
26,1 %
evidováno u 160 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 38,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 96,2 %EURO 5 · 3,8 %

Majitelé a osud v registru

Z 612 vozů Renaultu Kadjaru 2015 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
71,1 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,2 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
63,9 %
vyvezeno 35,9 % · zaniklo 0,2 %

Jiné ročníky Renaultu Kadjaru

Proklepněte konkrétní Renault Kadjar 2015

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.