Renault Kadjar 2021
Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 53 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.
Způsobilé na 30 dnů 2,5 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,5 % bez plné způsobilosti, z 122 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 346 346 Kčmedián 363 000 Kčdo 398 900 Kč
Ročník 2021 Renaultu Kadjaru má v českých registrech 53 vozů. V provozu zůstává 51 vozů (96,2 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 5 vozů (9,4 %).
Jak ročník stárne
Renaultu Kadjaru 2021 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 97,8 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín 103 kW (69,8 %), 1.5 Nafta 85 kW (17,0 %), 1.3 Benzín 116 kW (7,5 %).
Nejčastější barva je červená (34,0 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 122 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2021 mělo plnou způsobilost 97,5 %. Model jako celek dosahuje 96,9 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,5 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 97,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,5 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 44 284 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 23 740 až 61 949 km. To odpovídá asi 8 857 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).
Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (49,5 %), pak následují Olomoucký kraj a Středočeský kraj.
Podíl dovozů (9,4 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 79 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 25 000 km | 423 000 Kč |
| 50 000 km | 393 000 Kč |
| 75 000 km | 364 000 Kč |
| 100 000 km | 349 000 Kč |
| 125 000 km | 328 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Renault Kadjaru ročníku 2021 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 363 000 Kč (při mediánovém nájezdu 79 254 km). Běžné rozpětí je od 346 346 do 398 900 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 413 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 291 624 Kč.
S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 423 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 328 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Renaultu Kadjaru 2021 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo60,0 % · 3 vozidla
- Francie20,0 % · 1 vozidlo
- země neurčena20,0 % · 1 vozidlo
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Moravskoslezský kraj44,3 % · 54 prohlídek
- Olomoucký kraj23,0 % · 28 prohlídek
- Středočeský kraj22,1 % · 27 prohlídek
- ostatní10,7 % · 13 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Červená33,3 % · 18 vozidel
- Modrá25,9 % · 14 vozidel
- Bílá16,7 % · 9 vozidel
- Šedá16,7 % · 9 vozidel
- Černá7,4 % · 4 vozidla
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 54,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Proklepněte konkrétní Renault Kadjar 2021
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.