Opel Mokka 2021

1.2 Benzín 74 kW

Kód motoru: HN05

Specifikace motoru

Benzín
Palivo
74 kW
Výkon (101 k)
~1 200 cm³
Objem
5,6 l/100 km
Ø spotřeba
126 g/km
Ø CO₂
188 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 6· Ø hmotnost 1 270 kg· rozvor 2 557 mm· délka 4 150 mm
Zahrnuté varianty paliva: benzín

Charakter motoru

Atmosférický nebo lehce přeplňovaný benzínový motor v této výkonové třídě je typický pro základní motorizace. Nevyžaduje prémiová paliva a jeho mechanika je poměrně odolná.

Evidováno
65
V provozu
64
Způsobilost na STK
96,9 %
STK kontrol
163

Způsobilé na 30 dnů 1,8 % · Nezpůsobilé 1,2 % (celkem 3,1 % bez plné způsobilosti, z 163 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 307 062 Kčmedián 330 000 Kčdo 344 175 Kč

Druhá nejpočetnější motorizace u Opelu Mokky ročníku 2021 je 1.2 Benzín 74 kW - registr eviduje 65 vozů (39,2 % z celkového ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem HN05.

Tato motorizace96,9 %
Ročník celkem97,6 %
Model celkem97,3 %
Značka celkem93,2 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 96,9 % (163 prohlídek), tedy mírně pod průměrem (o 0,8 procentního bodu) mezi motory ročníku 2021 (ročník průměrně 97,6 %).

Plnou způsobilost mělo 96,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,8 % a „Nezpůsobilé“ 1,2 % ze všech prohlídek (celkem 3,1 % bez plné způsobilosti).

Naopak jde o nejhůře hodnocený motor ročníku, dokonce pod úrovní 1.2 Benzín 96 kW (97,5 %).

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,6 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 362 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Další motorizace Opelu Mokky 2021

Cenový odhad

307 062
od Kč
330 000
medián Kč
344 175
do Kč

Při nájezdu kolem 55 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km358 000 Kč
50 000 km336 000 Kč
75 000 km311 000 Kč
100 000 km295 000 Kč
125 000 km281 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 1.2 Benzín 74 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 330 000 Kč (při typickém nájezdu 55 460 km). Běžné rozmezí je 307 062–344 175 Kč.

Oproti mediánu ročníku 2021 (370 000 Kč) je tato motorizace o 11 % níže.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 358 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 281 000 Kč.

Jiné ročníky Opelu Mokky

Proklepněte konkrétní Opel Mokku 2021 1.2 Benzín 74 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.