Mitsubishi Colt 2000

Evidováno
83
Způsobilost na STK
89,2 %
Ø nájezd (medián)
148 905 km
Dovezeno (79 ks)
95 %

Způsobilé na 30 dnů 7,5 % · Nezpůsobilé 2,5 % (celkem 10,0 % bez plné způsobilosti, z 572 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 8,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 2000 Mitsubishi Coltu má v českých registrech 83 vozů. V provozu zůstává 22 vozů (26,5 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 79 vozů (95,2 %).

Ročník 200089,2 %
Model celkem94,4 %
Značka celkem93,7 %

Jak ročník stárne

Mitsubishi Coltu 2000 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
10 let82,8 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín 55 kW (79,5 %), 1.6 Benzín 66 kW (10,8 %), 1.3 Benzín 60 kW (6,0 %).

Barevně převládá modrá-metal (26,5 %), druhá nejčastější je zelená-metal (13,3 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 572 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2000 mělo plnou způsobilost 89,2 %. Model jako celek dosahuje 94,4 %, tento ročník je tedy o 5,2 procentního bodu pod průměrem.

Plnou způsobilost mělo 89,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 7,5 % a „Nezpůsobilé“ 2,5 % ze všech prohlídek (celkem 10,0 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,4 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1999 (90,6 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 148 905 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 112 103 až 182 387 km. To odpovídá asi 5 727 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (45,4 %), pak následují Ústecký kraj a Jihočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (95,2 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku93244,0 %
Brzdové zařízení49023,1 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení33215,7 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav1778,4 %
Řízení1085,1 %
Výhledy803,8 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
330×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
210×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
177×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
140×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
138×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
82×
7
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
75×
8
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
72×

Motorizace ročníku 2000

MotorPočetSTK~cena
1.3 Benzín 55 kW6689,9 %–

Z registru vozidel

Složení Mitsubishi Coltu 2000 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo26,6 % · 21 vozidel
  • Rakousko6,3 % · 5 vozidel
  • Německo (NDR)3,8 % · 3 vozidla
  • Itálie2,5 % · 2 vozidla
  • Švýcarsko1,3 % · 1 vozidlo
  • země neurčena59,5 % · 47 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj29,9 % · 171 prohlídek
  • Ústecký kraj22,4 % · 128 prohlídek
  • Jihočeský kraj13,6 % · 78 prohlídek
  • ostatní34,1 % · 195 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá metalíza26,5 % · 22 vozidel
  • Zelená metalíza13,3 % · 11 vozidel
  • Červená základní12,0 % · 10 vozidel
  • Šedá metalíza8,4 % · 7 vozidel
  • Stříbrná metalíza4,8 % · 4 vozidla
  • ostatní34,9 % · 29 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
38,9 %
evidováno u 56 vozů
Airbag
20,8 %
evidováno u 30 vozů
Katalyzátor
19,4 %
evidováno u 28 vozů
Tažné zařízení
7,6 %
evidováno u 11 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 9,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 76,9 %EURO 3 · 23,1 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2000 je mezi ročníky Coltu podprůměrný. Plná způsobilost je o 5,2 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Mitsubishi Coltu

Proklepněte konkrétní Mitsubishi Colt 2000

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.