Mitsubishi Colt 1999

Evidováno
181
Způsobilost na STK
90,6 %
Ø nájezd (medián)
164 547 km
Dovezeno (176 ks)
97 %

Způsobilé na 30 dnů 7,4 % · Nezpůsobilé 1,1 % (celkem 8,5 % bez plné způsobilosti, z 1 216 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 10,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 1999 Mitsubishi Coltu má v českých registrech 181 vozů. V provozu zůstává 32 vozů (17,7 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 176 vozů (97,2 %).

Ročník 199990,6 %
Model celkem94,4 %
Značka celkem93,7 %

Jak ročník stárne

Mitsubishi Coltu 1999 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
10 let88,5 % -
12 let88,0 % -
14 let83,0 % -
16 let84,6 % -
18 let88,5 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.3 Benzín 55 kW (82,3 %), 1.6 Benzín 66 kW (14,4 %), 1.3 Benzín (3,3 %).

Barevně převládá zelená-metal (23,8 %), druhá nejčastější je modrá-metal (14,9 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 216 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1999 mělo plnou způsobilost 90,6 %. Model jako celek dosahuje 94,4 %, tento ročník je tedy o 3,8 procentního bodu pod průměrem.

Plnou způsobilost mělo 90,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 7,4 % a „Nezpůsobilé“ 1,1 % ze všech prohlídek (celkem 8,5 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,6 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 164 547 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 131 201 až 199 011 km. To odpovídá asi 6 094 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (36,3 %), pak následují Ústecký kraj a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (97,2 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 56845,9 %
Brzdové zařízení76322,4 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení51415,1 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav2778,1 %
Řízení1965,7 %
Výhledy952,8 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
580×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
369×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
306×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
201×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
183×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
138×
7
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
131×
8
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
117×

Motorizace ročníku 1999

MotorPočetSTK~cena
1.3 Benzín 55 kW14990,3 %–

Z registru vozidel

Složení Mitsubishi Coltu 1999 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo20,5 % · 36 vozidel
  • Rakousko11,4 % · 20 vozidel
  • Itálie2,8 % · 5 vozidel
  • Německo (NDR)1,1 % · 2 vozidla
  • Nizozemsko0,6 % · 1 vozidlo
  • země neurčena63,6 % · 112 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj18,0 % · 219 prohlídek
  • Ústecký kraj17,4 % · 212 prohlídek
  • Středočeský kraj14,2 % · 173 prohlídek
  • ostatní50,3 % · 612 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Zelená metalíza23,8 % · 43 vozidel
  • Modrá metalíza14,9 % · 27 vozidel
  • Červená základní12,2 % · 22 vozidel
  • Šedá metalíza9,4 % · 17 vozidel
  • Černá7,7 % · 14 vozidel
  • ostatní32,0 % · 58 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
34,2 %
evidováno u 93 vozů
Katalyzátor
22,8 %
evidováno u 62 vozů
Airbag
16,9 %
evidováno u 46 vozů
Klimatizace
5,9 %
evidováno u 16 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 5,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 87,5 %EURO 1 · 6,2 %EURO 3 · 6,2 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1999 je mezi ročníky Coltu podprůměrný. Plná způsobilost je o 3,8 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Mitsubishi Coltu

Proklepněte konkrétní Mitsubishi Colt 1999

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.