Mazda CX-7 2012

Evidováno
126
Způsobilost na STK
91,9 %
Ø nájezd (medián)
151 744 km
Dovezeno (15 ks)
12 %

Způsobilé na 30 dnů 7,5 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 7,8 % bez plné způsobilosti, z 1 156 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 100 000 Kčmedián 120 700 Kčdo 123 216 Kč

Pro Mazdu CX-7 ročníku 2012 eviduje registr 126 vozů. Aktivně jezdí 96 vozů (76,2 %), dovoz tvoří 11,9 % ročníku (15 vozů).

Ročník 201291,9 %
Model celkem92,5 %
Značka celkem93,8 %

Jak ročník stárne

Mazdy CX-7 2012 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 14 let klesla plná způsobilost o 1,2 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky93,2 % -
6 let87,4 % -
8 let90,7 % -
10 let84,5 % -
12 let85,8 % -
14 let92,1 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.2 Nafta 127 kW (96,8 %), 2.3 Benzín 191 kW (3,2 %).

Barevně převládá černá-metal (18,3 %), druhá nejčastější je bílá (17,5 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 156 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2012 mělo plnou způsobilost 91,9 %. Model jako celek dosahuje 92,5 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,7 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 91,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 7,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 7,8 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,0 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2011 (93,9 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 151 744 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 101 985 až 196 890 km. To odpovídá asi 10 839 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (36,4 %), pak následují Praha a Moravskoslezský kraj.

Podíl dovozů (11,9 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku45030,5 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení37525,4 %
Brzdové zařízení32221,8 %
Řízení1067,2 %
Výhledy845,7 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav845,7 %
Obtěžování okolí533,6 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
176×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
170×
3
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
169×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
139×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
83×
6
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
62×
7
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
59×
8
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
40×

Motorizace ročníku 2012

MotorPočetSTK~cena
2.2 Nafta 127 kW12291,9 %120 700 Kč

Cenový odhad

100 000
od Kč
120 700
medián Kč
123 216
do Kč

Při nájezdu kolem 202 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km177 000 Kč
150 000 km144 000 Kč
200 000 km122 000 Kč
250 000 km102 000 Kč
300 000 km83 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Mazda CX-7 ročníku 2012 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 120 700 Kč (při mediánovém nájezdu 202 100 km). Běžné rozpětí je od 100 000 do 123 216 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 146 064 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 87 662 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 177 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 83 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Mazdy CX-7 2012 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo66,7 % · 10 vozidel
  • Itálie26,7 % · 4 vozidla
  • Rakousko6,7 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj18,3 % · 212 prohlídek
  • Hlavní město Praha18,0 % · 208 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj14,1 % · 163 prohlídek
  • ostatní49,6 % · 573 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá metalíza18,3 % · 23 vozidel
  • Bílá17,5 % · 22 vozidel
  • Černá13,5 % · 17 vozidel
  • Stříbrná metalíza11,9 % · 15 vozidel
  • Červená metalíza9,5 % · 12 vozidel
  • ostatní29,4 % · 37 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
51,6 %
evidováno u 114 vozů
Tažné zařízení
42,1 %
evidováno u 93 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 48,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 99,1 %EURO 3 · 0,9 %

Jiné ročníky Mazdy CX-7

Proklepněte konkrétní Mazdu CX-7 2012

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.