Mazda CX-7 2006
Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 57 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.
Způsobilé na 30 dnů 10,2 % · Nezpůsobilé 0,5 % (celkem 10,7 % bez plné způsobilosti, z 784 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
V roce 2006 eviduje registr Mazdy CX-7 57 vozů. Křivka popularity ještě stoupala - vrchol přijde o pár let později. V provozu jich zůstává 26 vozů (45,6 %); ze zahraničí dovezeno 54 vozů (94,7 %).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.3 Benzín 182 kW (31,6 %), 2.3 Benzín 178 kW (21,1 %), 2.3 Benzín 191 kW (21,1 %).
Barevně převládá červená-metal (22,8 %), druhá nejčastější je černá (19,3 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 784 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2006 mělo plnou způsobilost 88,6 %. Model jako celek dosahuje 92,5 %, tento ročník je tedy o 4,0 procentního bodu pod průměrem.
Plnou způsobilost mělo 88,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 10,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,5 % ze všech prohlídek (celkem 10,7 % bez plné způsobilosti).
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 77 935 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 54 748 až 108 798 km. To odpovídá asi 3 897 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (50,5 %), pak následují Praha a Středočeský kraj.
Vysoký podíl dovozů (94,7 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 315 | 32,7 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 263 | 27,3 % |
| Brzdové zařízení | 192 | 19,9 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 75 | 7,8 % |
| Řízení | 66 | 6,9 % |
| Obtěžování okolí | 52 | 5,4 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Z registru vozidel
Složení Mazdy CX-7 2006 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Spojené Státy Americké22,2 % · 12 vozidel
- Německo3,7 % · 2 vozidla
- země neurčena74,1 % · 40 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Moravskoslezský kraj20,9 % · 164 prohlídek
- Hlavní město Praha10,5 % · 82 prohlídek
- Středočeský kraj10,1 % · 79 prohlídek
- ostatní58,5 % · 459 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Červená metalíza22,8 % · 13 vozidel
- Černá19,3 % · 11 vozidel
- Šedá metalíza10,5 % · 6 vozidel
- Černá metalíza8,8 % · 5 vozidel
- Stříbrná metalíza8,8 % · 5 vozidel
- ostatní29,8 % · 17 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 22,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 2006 je mezi ročníky CX-7 podprůměrný. Plná způsobilost je o 4,0 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.
Proklepněte konkrétní Mazdu CX-7 2006
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.