Hyundai Lantra 1992

Evidováno
1 222
Způsobilost na STK
95,9 %
Ø nájezd (medián)
167 227 km
Dovezeno (651 ks)
53 %

Způsobilé na 30 dnů 2,0 % · Nezpůsobilé 0,8 % (celkem 2,7 % bez plné způsobilosti, z 2 293 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 33,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Hyundai Lantru ročníku 1992 eviduje registr 1 222 vozů. Aktivně jezdí 136 vozů (11,1 %), dovoz tvoří 53,3 % ročníku (651 vozů).

Ročník 199295,9 %
Model celkem91,8 %
Značka celkem94,3 %

Jak ročník stárne

Hyundai Lantry 1992 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
18 let86,4 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.5 Benzín (46,9 %), 1.6 Benzín (38,0 %), 1.8 Benzín (4,5 %).

Barevně převládá šedá-metal (16,8 %), druhá nejčastější je modrá-metal (14,0 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 2 293 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1992 mělo plnou způsobilost 95,9 %. Model jako celek dosahuje 91,8 %, tento ročník je tedy o 4,1 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 95,9 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,8 % ze všech prohlídek (celkem 2,7 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,7 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1991 (98,5 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,3 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 167 226 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 140 000 až 197 032 km. To odpovídá asi 4 918 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Královéhradeckém kraji (38,7 %), pak následují Ústecký kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (53,3 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku37645,6 %
Brzdové zařízení16720,3 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav12014,6 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení10112,3 %
Řízení607,3 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
130×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
75×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
75×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
46×
5
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
43×
6
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
43×
7
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
36×
8
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
30×

Motorizace ročníku 1992

MotorPočetSTK~cena
1.6 Benzín 83 kW4996,2 %–
1.5 Benzín 63 kW4689,9 %–

Z registru vozidel

Složení Hyundai Lantry 1992 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo (NDR)0,2 % · 1 vozidlo
  • země neurčena99,8 % · 650 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Královéhradecký kraj4,2 % · 96 prohlídek
  • Ústecký kraj3,9 % · 90 prohlídek
  • Jihomoravský kraj2,7 % · 62 prohlídek
  • ostatní89,2 % · 2 045 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá metalíza16,8 % · 205 vozidel
  • Modrá metalíza14,0 % · 171 vozidel
  • Červená základní12,4 % · 152 vozidel
  • Modrozel metalíza9,9 % · 121 vozidel
  • Bílá8,8 % · 107 vozidel
  • ostatní38,1 % · 466 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
56,8 %
evidováno u 678 vozů
Tažné zařízení
21,9 %
evidováno u 261 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Majitelé a osud v registru

Z 1 192 vozů Hyundai Lantry 1992 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
11,7 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
3,0 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
11,4 %
vyvezeno 0,8 % · zaniklo 84,3 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1992 patří u Lantry k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 4,1 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Hyundai Lantry

Proklepněte konkrétní Hyundai Lantru 1992

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.