Honda HR-V 2016
Způsobilé na 30 dnů 3,0 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 3,2 % bez plné způsobilosti, z 663 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 240 354 Kčmedián 299 900 Kčdo 330 000 Kč
V roce 2016 eviduje registr Hondy HR-V 125 vozů. V provozu jich zůstává 125 vozů (100,0 %); ze zahraničí dovezeno 12 vozů (9,6 %).
Jak ročník stárne
Hondy HR-V 2016 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 10 let klesla plná způsobilost o 2,7 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 4 roky | 98,6 % | 30 000 až 60 000 km |
| 6 let | 97,1 % | 40 000 až 90 000 km |
| 8 let | 95,9 % | 60 000 až 130 000 km |
| 10 let | 95,9 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.5 Benzín 96 kW (64,8 %), 1.6 Nafta 88 kW (35,2 %).
Barevně převládá červená (25,6 %), druhá nejčastější je černá (20,0 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 663 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2016 mělo plnou způsobilost 96,8 %. Model jako celek dosahuje 94,3 %, tento ročník je tedy o 2,5 procentního bodu nad průměrem.
Plnou způsobilost mělo 96,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 3,2 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 3,3 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2002 (93,5 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 73 398 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 48 052 až 108 484 km. To odpovídá asi 7 340 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (37,5 %), pak následují Jihomoravský kraj a Středočeský kraj.
Podíl dovozů (9,6 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 120 | 47,8 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 76 | 30,3 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 55 | 21,9 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 2016
Závady, které technici u Hondy HR-V 2016 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1 | A | 1,63× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.1 | 22 let | 772 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2016
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.5 Benzín 96 kW | 81 | 97,4 % | 300 000 Kč |
| 1.6 Nafta 88 kW | 44 | 95,7 % | 249 999 Kč |
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 134 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 372 000 Kč |
| 100 000 km | 321 000 Kč |
| 150 000 km | 287 000 Kč |
| 200 000 km | 240 000 Kč |
| 250 000 km | 207 000 Kč |
Cenový odhad
Typická tržní cena Honda HR-V ročníku 2016 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 299 900 Kč (při mediánovém nájezdu 134 494 km). Běžné rozpětí je od 240 354 do 330 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.
Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 360 821 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 201 831 Kč.
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 372 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 207 000 Kč.
Z registru vozidel
Složení Hondy HR-V 2016 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo50,0 % · 6 vozidel
- Belgie16,7 % · 2 vozidla
- Slovensko16,7 % · 2 vozidla
- Itálie8,3 % · 1 vozidlo
- Rakousko8,3 % · 1 vozidlo
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Moravskoslezský kraj37,5 % · 285 prohlídek
- Jihomoravský kraj32,6 % · 248 prohlídek
- Středočeský kraj30,0 % · 228 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Červená25,6 % · 32 vozidel
- Černá20,0 % · 25 vozidel
- Modrá18,4 % · 23 vozidel
- Šedá17,6 % · 22 vozidel
- Bílá16,0 % · 20 vozidel
- ostatní2,4 % · 3 vozidla
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 58,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 2016 patří u HR-V k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 2,5 procentního bodu nad průměrem modelu.
Proklepněte konkrétní Hondu HR-V 2016
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.