Honda HR-V 2001

Evidováno
140
Způsobilost na STK
91,6 %
Ø nájezd (medián)
170 344 km
Dovezeno (73 ks)
52 %

Způsobilé na 30 dnů 7,2 % · Nezpůsobilé 0,6 % (celkem 7,8 % bez plné způsobilosti, z 1 309 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 7,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Hondu HR-V ročníku 2001 eviduje registr 140 vozů. Vrchol popularity je za námi, registrace postupně ustupují. Aktivně jezdí 80 vozů (57,1 %), dovoz tvoří 52,1 % ročníku (73 vozů).

Ročník 200191,6 %
Model celkem94,3 %
Značka celkem94,1 %

Jak ročník stárne

Hondy HR-V 2001 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 12 let a 24 let klesla plná způsobilost o 10,7 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
12 let96,9 % -
14 let91,7 % -
16 let86,8 % -
18 let88,2 % -
20 let86,8 % -
22 let90,1 % -
24 let86,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.6 Benzín 77 kW (60,7 %), 1.6 Benzín 91 kW (25,0 %), 1.6 Benzín+LPG 77 kW (7,9 %).

Barevně převládá šedá (12,1 %), druhá nejčastější je šedá-metal (10,7 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 309 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2001 mělo plnou způsobilost 91,6 %. Model jako celek dosahuje 94,3 %, tento ročník je tedy o 2,8 procentního bodu pod průměrem.

Plnou způsobilost mělo 91,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 7,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,6 % ze všech prohlídek (celkem 7,8 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,5 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2000 (93,1 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,6 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 170 344 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 130 930 až 211 331 km. To odpovídá asi 6 814 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (38,1 %), pak následují Jihomoravský kraj a Plzeňský kraj.

Vysoký podíl dovozů (52,1 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 29638,7 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení73522,0 %
Brzdové zařízení63318,9 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav2286,8 %
Řízení1665,0 %
Výhledy1654,9 %
Obtěžování okolí641,9 %
Identifikace vozidla611,8 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
493×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
318×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
315×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
314×
5
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
150×
6
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
117×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
115×
8
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
112×

Motorizace ročníku 2001

MotorPočetSTK~cena
1.6 Benzín 77 kW8591,5 %–

Z registru vozidel

Složení Hondy HR-V 2001 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Itálie37,0 % · 27 vozidel
  • Německo24,7 % · 18 vozidel
  • Rakousko8,2 % · 6 vozidel
  • Dánsko5,5 % · 4 vozidla
  • Švýcarsko2,7 % · 2 vozidla
  • ostatní země2,7 % · 2 vozidla
  • země neurčena19,2 % · 14 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Moravskoslezský kraj17,1 % · 224 prohlídek
  • Jihomoravský kraj15,7 % · 205 prohlídek
  • Plzeňský kraj12,1 % · 159 prohlídek
  • ostatní55,1 % · 721 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá12,1 % · 17 vozidel
  • Šedá metalíza10,7 % · 15 vozidel
  • Šedá světlá10,0 % · 14 vozidel
  • Modrá základní8,6 % · 12 vozidel
  • Modrozel tmavá8,6 % · 12 vozidel
  • ostatní50,0 % · 70 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
58,2 %
evidováno u 113 vozů
Tažné zařízení
51,0 %
evidováno u 99 vozů
Airbag
35,1 %
evidováno u 68 vozů
Katalyzátor
19,1 %
evidováno u 37 vozů
Pohon na plyn
10,8 %
evidováno u 21 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 30,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 96,7 %EURO 4 · 1,7 %EURO 2 · 1,7 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2001 je mezi ročníky HR-V podprůměrný. Plná způsobilost je o 2,8 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Hondy HR-V

Proklepněte konkrétní Hondu HR-V 2001

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.