Honda CR-V 2020

2.0 Benzín 107 kW

Kód motoru: LFB1

Specifikace motoru

Benzín
Palivo
107 kW
Výkon (146 k)
~2 000 cm³
Objem
5,5 l/100 km
Ø spotřeba
125 g/km
Ø CO₂
180 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 6· Ø hmotnost 1 727 kg· rozvor 2 662 mm· délka 4 600 mm
Zahrnuté varianty paliva: benzín

Charakter motoru

Větší benzínový motor s vyšším výkonem si pro dlouhou životnost žádá kvalitní olej a šetrný styl jízdy, zejména v prvních minutách po studeném startu.

Evidováno
145
V provozu
141
Způsobilost na STK
97,8 %
STK kontrol
424

Způsobilé na 30 dnů 2,1 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,1 % bez plné způsobilosti, z 424 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 530 839 Kčmedián 530 839 Kčdo 531 828 Kč

V nabídce Hondy CR-V ročníku 2020 obsadila motorizace 2.0 Benzín 107 kW první pozici: 145 vozů (73,2 % ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem LFB1.

Tato motorizace97,8 %
Ročník celkem96,2 %
Model celkem94,6 %
Značka celkem94,1 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km97,6 %
100-200 000 km95,5 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 97,8 % (424 prohlídek), tedy mírně nad průměrem (o 1,6 procentního bodu) mezi motory ročníku 2020 (ročník průměrně 96,2 %).

Plnou způsobilost mělo 97,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,1 % bez plné způsobilosti).

Jde zároveň o nejspolehlivější motorizaci ročníku. Porazila i 1.5 Benzín 142 kW (97,7 %).

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,0 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 603 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Cenový odhad

530 839
od Kč
530 839
medián Kč
531 828
do Kč

Při nájezdu kolem 172 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km717 000 Kč
100 000 km647 000 Kč
150 000 km555 000 Kč
200 000 km483 000 Kč
250 000 km419 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 2.0 Benzín 107 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 530 839 Kč (při typickém nájezdu 172 094 km). Běžné rozmezí je 530 839–531 828 Kč.

Cenově odpovídá mediánu ročníku 2020 (530 839 Kč).

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 717 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 419 000 Kč.

Doporučení

V ročníku 2020 je to datově bezpečnější varianta.

Statistiky jsou ale jen vodítko, před koupí konkrétního vozu si vždy ověřte jeho skutečný technický stav (předkupní prohlídka, servisní historie, prověření VIN).

Jiné ročníky Hondy CR-V

Proklepněte konkrétní Hondu CR-V 2020 2.0 Benzín 107 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.