Ford Mustang 2021

Evidováno
75
Způsobilost na STK
93,5 %
Ø nájezd (medián)
22 369 km
Dovezeno (24 ks)
32 %

Způsobilé na 30 dnů 6,3 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 6,3 % bez plné způsobilosti, z 222 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 769 450 Kčmedián 895 699 Kčdo 1 153 353 Kč

Pro Ford Mustang ročníku 2021 eviduje registr 75 vozů. Aktivně jezdí 74 vozů (98,7 %), dovoz tvoří 32,0 % ročníku (24 vozů).

Ročník 202193,5 %
Model celkem90,3 %
Značka celkem93,2 %

Jak ročník stárne

Fordu Mustangu 2021 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,1 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 5.0 Benzín 330 kW (69,3 %), 5.0 Benzín 338 kW (26,7 %), 5.0 Benzín 514 kW (4,0 %).

Nejčastější barva je červená (34,7 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 222 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2021 mělo plnou způsobilost 93,5 %. Model jako celek dosahuje 90,3 %, tento ročník je tedy o 3,2 procentního bodu nad průměrem.

Plnou způsobilost mělo 93,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 6,3 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,2 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2020 (91,3 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 91,3 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 22 369 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 10 569 až 46 474 km. To odpovídá asi 4 474 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (43,5 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Nejčastější závady STK

1
U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002, pro potkávací nebo dálkové světlo použit nehomologovaný světlomet (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.4.5.1
23×
2
U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002, pro obrysovou svítilnu použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.2.3.4.1
20×
3
U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002 pro brzdové světlo použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.3.3.4.1
19×
Zobrazit dalších 5 závad
4
U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002, pro směrové světlo použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.4.3.3.1
19×
5
U vozidla, není-li stanoveno jinak, použito neschválené / nehomologované zařízením pro nepřímý výhled nebo u vozidla schváleného po 1. 1. 2002 není na jeho použití (např. DOT) udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla.
Výhledy · kód 3.3.1.3
16×
6
Zpětný světlomet, není-li stanoveno jinak, není homologovaný (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.6.2.3.1
13×
7
U vozidla, schváleného v ČR po 1.1. 2002 pro zadní mlhové světlo použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.5.4.4.1
12×
8
U vozidla, schváleného v ČR po 1.1. 2002 pro přední mlhové světlo použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.5.4.4.2
10×

Motorizace ročníku 2021

MotorPočetSTK~cena
5.0 Benzín 330 kW5295,0 %998 500 Kč

Cenový odhad

769 450
od Kč
895 699
medián Kč
1 153 353
do Kč

Při nájezdu kolem 61 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km979 000 Kč
50 000 km916 000 Kč
75 000 km872 000 Kč
100 000 km859 000 Kč
125 000 km824 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Ford Mustangu ročníku 2021 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 895 699 Kč (při mediánovém nájezdu 61 358 km). Běžné rozpětí je od 769 450 do 1 153 353 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 1 550 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 608 000 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 979 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 824 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Fordu Mustangu 2021 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo66,7 % · 16 vozidel
  • Spojené Státy Americké16,7 % · 4 vozidla
  • Polsko8,3 % · 2 vozidla
  • Slovensko4,2 % · 1 vozidlo
  • země neurčena4,2 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha43,5 % · 104 prohlídek
  • Středočeský kraj32,6 % · 78 prohlídek
  • Jihomoravský kraj23,8 % · 57 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená32,1 % · 26 vozidel
  • Šedá28,4 % · 23 vozidel
  • Modrá16,0 % · 13 vozidel
  • Černá13,6 % · 11 vozidel
  • Zelená9,9 % · 8 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 65,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 100,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2021 patří u Mustangu k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 3,2 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Fordu Mustangu

Proklepněte konkrétní Ford Mustang 2021

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.