Fiat Tipo 1995

Evidováno
265
Způsobilost na STK
92,5 %
Ø nájezd (medián)
158 800 km
Dovezeno (211 ks)
80 %

Způsobilé na 30 dnů 2,9 % · Nezpůsobilé 2,5 % (celkem 5,4 % bez plné způsobilosti, z 689 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 28,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 1995 eviduje registr Fiatu Tipo 265 vozů. V provozu jich zůstává 32 vozů (12,1 %); ze zahraničí dovezeno 211 vozů (79,6 %).

Ročník 199592,5 %
Model celkem95,6 %
Značka celkem92,7 %

Jak ročník stárne

Fiatu Tipo 1995 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 14 let a 18 let klesla plná způsobilost o 1,3 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
14 let83,8 % -
16 let81,5 % -
18 let82,5 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.4 Benzín (37,4 %), 1.6 Benzín (26,0 %), 1.9 Nafta (11,7 %).

Barevně převládá červená-metal (14,3 %), druhá nejčastější je červená-základní (14,0 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 689 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1995 mělo plnou způsobilost 92,5 %. Model jako celek dosahuje 95,6 %, tento ročník je tedy o 3,1 procentního bodu pod průměrem.

Plnou způsobilost mělo 92,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,9 % a „Nezpůsobilé“ 2,5 % ze všech prohlídek (celkem 5,4 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,1 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1994 (94,6 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,3 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 158 800 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 125 340 až 190 889 km. To odpovídá asi 5 123 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (46,9 %), pak následují Středočeský kraj a Plzeňský kraj.

Vysoký podíl dovozů (79,6 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku82642,6 %
Brzdové zařízení50426,0 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav23812,3 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení19410,0 %
Řízení1155,9 %
Výhledy633,2 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
312×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
189×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
172×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
118×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
107×
6
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
84×
7
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
76×
8
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
76×

Z registru vozidel

Složení Fiatu Tipo 1995 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Rakousko3,3 % · 7 vozidel
  • Německo1,4 % · 3 vozidla
  • Itálie0,9 % · 2 vozidla
  • Německo (NDR)0,9 % · 2 vozidla
  • země neurčena93,4 % · 197 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj33,2 % · 229 prohlídek
  • Středočeský kraj19,7 % · 136 prohlídek
  • Plzeňský kraj17,9 % · 123 prohlídek
  • ostatní29,2 % · 201 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená metalíza14,3 % · 38 vozidel
  • Červená základní14,0 % · 37 vozidel
  • Bílá13,2 % · 35 vozidel
  • Modrá metalíza11,3 % · 30 vozidel
  • Zelená metalíza9,4 % · 25 vozidel
  • ostatní37,7 % · 100 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Katalyzátor
33,4 %
evidováno u 113 vozů
ABS
28,1 %
evidováno u 95 vozů
Tažné zařízení
25,7 %
evidováno u 87 vozů
Airbag
13,3 %
evidováno u 45 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 0,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 50,0 %EURO 2 · 50,0 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1995 je mezi ročníky Tipo podprůměrný. Plná způsobilost je o 3,1 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.

Jiné ročníky Fiatu Tipo

Proklepněte konkrétní Fiat Tipo 1995

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.