Fiat Multipla 2005

Evidováno
152
Způsobilost na STK
91,3 %
Ø nájezd (medián)
174 922 km
Dovezeno (108 ks)
71 %

Způsobilé na 30 dnů 7,4 % · Nezpůsobilé 0,7 % (celkem 8,1 % bez plné způsobilosti, z 1 637 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 6,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 2005 eviduje registr Fiatu Multiply 152 vozů. V provozu jich zůstává 77 vozů (50,7 %); ze zahraničí dovezeno 108 vozů (71,1 %).

Ročník 200591,3 %
Model celkem91,2 %
Značka celkem92,7 %

Jak ročník stárne

Fiatu Multiply 2005 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 6 let a 18 let klesla plná způsobilost o 1,3 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
6 let89,6 % -
8 let92,6 % -
10 let90,6 % -
12 let90,2 % -
14 let89,9 % -
16 let89,0 % -
18 let88,2 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.9 Nafta 85 kW (55,9 %), 1.6 Benzín 76 kW (21,1 %), 1.6 Benzín+CNG 76 kW (19,1 %).

Barevně převládá modrá-metal (21,7 %), druhá nejčastější je šedá-metal (10,5 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 637 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2005 mělo plnou způsobilost 91,3 %. Model jako celek dosahuje 91,2 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 91,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 7,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,7 % ze všech prohlídek (celkem 8,1 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 174 922 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 135 819 až 221 902 km. To odpovídá asi 8 330 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (40,7 %), pak následují Jihomoravský kraj a Moravskoslezský kraj.

Vysoký podíl dovozů (71,1 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 59434,1 %
Brzdové zařízení1 05722,6 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení88018,8 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav50410,8 %
Řízení2325,0 %
Výhledy2134,6 %
Obtěžování okolí1282,7 %
Identifikace vozidla641,4 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
595×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
370×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
361×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
299×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
257×
6
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
198×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
197×
8
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
190×

Motorizace ročníku 2005

MotorPočetSTK~cena
1.9 Nafta 85 kW8592,5 %–

Z registru vozidel

Složení Fiatu Multiply 2005 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo39,8 % · 43 vozidel
  • Itálie17,6 % · 19 vozidel
  • Rakousko6,5 % · 7 vozidel
  • Francie5,6 % · 6 vozidel
  • Dánsko3,7 % · 4 vozidla
  • ostatní země8,3 % · 9 vozidel
  • země neurčena18,5 % · 20 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj20,9 % · 342 prohlídek
  • Jihomoravský kraj16,4 % · 269 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj14,0 % · 229 prohlídek
  • ostatní48,7 % · 797 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá metalíza21,7 % · 33 vozidel
  • Šedá metalíza10,5 % · 16 vozidel
  • Černá metalíza9,2 % · 14 vozidel
  • Oranžová metalíza7,9 % · 12 vozidel
  • Modrá6,6 % · 10 vozidel
  • ostatní44,1 % · 67 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
50,0 %
evidováno u 136 vozů
Tažné zařízení
49,3 %
evidováno u 134 vozů
Pohon na plyn
14,0 %
evidováno u 38 vozů
Katalyzátor
10,3 %
evidováno u 28 vozů
Airbag
10,3 %
evidováno u 28 vozů
Klimatizace
8,8 %
evidováno u 24 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 25,7 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 87,1 %EURO 4 · 11,4 %EURO 5 · 1,4 %

Jiné ročníky Fiatu Multiply

Proklepněte konkrétní Fiat Multiplu 2005

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.