Fiat Multipla 2007

Evidováno
82
Způsobilost na STK
91,8 %
Ø nájezd (medián)
169 111 km
Dovezeno (20 ks)
24 %

Způsobilé na 30 dnů 6,6 % · Nezpůsobilé 1,2 % (celkem 7,8 % bez plné způsobilosti, z 839 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 2007 eviduje registr Fiatu Multiply 82 vozů. V provozu jich zůstává 42 vozů (51,2 %); ze zahraničí dovezeno 20 vozů (24,4 %).

Ročník 200791,8 %
Model celkem91,2 %
Značka celkem92,7 %

Jak ročník stárne

Fiatu Multiply 2007 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky91,2 % -
6 let93,7 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.9 Nafta 88 kW (58,5 %), 1.6 Benzín 76 kW (23,2 %), 1.6 Benzín+CNG 76 kW (18,3 %).

Barevně převládá modrá-metal (14,6 %), druhá nejčastější je šedá-metal (13,4 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 839 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2007 mělo plnou způsobilost 91,8 %. Model jako celek dosahuje 91,2 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,6 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 91,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,6 % a „Nezpůsobilé“ 1,2 % ze všech prohlídek (celkem 7,8 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 169 111 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 119 469 až 211 851 km. To odpovídá asi 8 901 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (45,2 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku67233,8 %
Brzdové zařízení42421,3 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení32516,3 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav22711,4 %
Řízení1477,4 %
Výhledy1045,2 %
Obtěžování okolí904,5 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
254×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
126×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
119×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
106×
5
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
92×
6
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
90×
7
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
82×
8
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
82×

Motorizace ročníku 2007

MotorPočetSTK~cena
1.9 Nafta 88 kW4893,8 %–

Z registru vozidel

Složení Fiatu Multiply 2007 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Itálie40,0 % · 8 vozidel
  • Německo25,0 % · 5 vozidel
  • Francie10,0 % · 2 vozidla
  • Rakousko10,0 % · 2 vozidla
  • Bulharská republika5,0 % · 1 vozidlo
  • ostatní země5,0 % · 1 vozidlo
  • země neurčena5,0 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha21,2 % · 178 prohlídek
  • Středočeský kraj14,2 % · 119 prohlídek
  • Jihomoravský kraj11,6 % · 97 prohlídek
  • ostatní53,0 % · 445 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá metalíza14,6 % · 12 vozidel
  • Šedá metalíza13,4 % · 11 vozidel
  • Oranžová metalíza9,8 % · 8 vozidel
  • Šedá8,5 % · 7 vozidel
  • Červená metalíza7,3 % · 6 vozidel
  • ostatní46,3 % · 38 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
53,5 %
evidováno u 68 vozů
Tažné zařízení
40,2 %
evidováno u 51 vozů
Pohon na plyn
12,6 %
evidováno u 16 vozů
Katalyzátor
11,8 %
evidováno u 15 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 32,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 90,2 %EURO 3 · 4,9 %EURO 5 · 2,4 %EURO 2 · 2,4 %

Jiné ročníky Fiatu Multiply

Proklepněte konkrétní Fiat Multiplu 2007

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.