Fiat Multipla 2003

Evidováno
114
Způsobilost na STK
90,3 %
Ø nájezd (medián)
195 471 km
Dovezeno (86 ks)
75 %

Způsobilé na 30 dnů 7,4 % · Nezpůsobilé 1,4 % (celkem 8,8 % bez plné způsobilosti, z 987 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 8,7 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 2003 eviduje registr Fiatu Multiply 114 vozů. V provozu jich zůstává 37 vozů (32,5 %); ze zahraničí dovezeno 86 vozů (75,4 %).

Ročník 200390,3 %
Model celkem91,2 %
Značka celkem92,7 %

Jak ročník stárne

Fiatu Multiply 2003 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 12 let a 16 let klesla plná způsobilost o 9,7 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
12 let89,1 % -
14 let88,7 % -
16 let79,4 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.9 Nafta 85 kW (69,3 %), 1.6 Benzín 76 kW (9,6 %), 1.9 Nafta 81 kW (8,8 %).

Barevně převládá modrá-metal (21,9 %), druhá nejčastější je šedá-metal (14,9 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 987 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2003 mělo plnou způsobilost 90,3 %. Model jako celek dosahuje 91,2 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,9 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 90,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 7,4 % a „Nezpůsobilé“ 1,4 % ze všech prohlídek (celkem 8,8 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,9 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 195 471 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 158 967 až 239 697 km. To odpovídá asi 8 499 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Jihomoravském kraji (35,5 %), pak následují Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj.

Vysoký podíl dovozů (75,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 20337,3 %
Brzdové zařízení76823,8 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení45114,0 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav39212,2 %
Řízení2407,4 %
Výhledy1715,3 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
449×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
252×
3
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
232×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
198×
5
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
146×
6
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
130×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
123×
8
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
121×

Motorizace ročníku 2003

MotorPočetSTK~cena
1.9 Nafta 85 kW7989,3 %–

Z registru vozidel

Složení Fiatu Multiply 2003 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo26,7 % · 23 vozidel
  • Itálie25,6 % · 22 vozidel
  • Belgie4,7 % · 4 vozidla
  • Německo (NDR)3,5 % · 3 vozidla
  • Rakousko3,5 % · 3 vozidla
  • ostatní země4,7 % · 4 vozidla
  • země neurčena31,4 % · 27 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Jihomoravský kraj16,1 % · 159 prohlídek
  • Středočeský kraj14,9 % · 147 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj14,4 % · 142 prohlídek
  • ostatní54,6 % · 539 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Modrá metalíza21,9 % · 25 vozidel
  • Šedá metalíza14,9 % · 17 vozidel
  • Černá metalíza13,2 % · 15 vozidel
  • Bílá8,8 % · 10 vozidel
  • Červená metalíza6,1 % · 7 vozidel
  • ostatní35,1 % · 40 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
52,0 %
evidováno u 92 vozů
Tažné zařízení
46,3 %
evidováno u 82 vozů
Airbag
10,7 %
evidováno u 19 vozů
Katalyzátor
7,9 %
evidováno u 14 vozů
Klimatizace
7,9 %
evidováno u 14 vozů
Pohon na plyn
6,8 %
evidováno u 12 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 21,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 3 · 97,4 %EURO 4 · 2,6 %

Jiné ročníky Fiatu Multiply

Proklepněte konkrétní Fiat Multiplu 2003

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.