Fiat Croma 1995
Způsobilé na 30 dnů 5,2 % · Nezpůsobilé 1,2 % (celkem 6,4 % bez plné způsobilosti, z 329 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 22,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
V roce 1995 eviduje registr Fiatu Cromy 100 vozů. V provozu jich zůstává 13 vozů (13,0 %); ze zahraničí dovezeno 79 vozů (79,0 %).
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Benzín (46,0 %), 1.9 Nafta (13,0 %), 2.5 Nafta (11,0 %).
Barevně převládá šedá-metal (25,0 %), druhá nejčastější je zelená-metal (16,0 %).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 329 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1995 mělo plnou způsobilost 91,8 %. Model jako celek dosahuje 94,8 %, tento ročník je tedy o 3,0 procentního bodu pod průměrem.
Plnou způsobilost mělo 91,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,2 % a „Nezpůsobilé“ 1,2 % ze všech prohlídek (celkem 6,4 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 1,2 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 1994 (93,0 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,5 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 205 058 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 173 736 až 239 419 km. To odpovídá asi 6 615 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je v Pardubickém kraji (46,4 %), pak následují Jihomoravský kraj a Plzeňský kraj.
Vysoký podíl dovozů (79,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 349 | 42,7 % |
| Brzdové zařízení | 213 | 26,0 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 108 | 13,2 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 85 | 10,4 % |
| Řízení | 63 | 7,7 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Z registru vozidel
Složení Fiatu Cromy 1995 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Itálie3,8 % · 3 vozidla
- Francie1,3 % · 1 vozidlo
- Německo1,3 % · 1 vozidlo
- Rakousko1,3 % · 1 vozidlo
- země neurčena92,4 % · 73 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Pardubický kraj25,2 % · 83 prohlídek
- Jihomoravský kraj15,5 % · 51 prohlídek
- Plzeňský kraj13,7 % · 45 prohlídek
- ostatní45,6 % · 150 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Šedá metalíza25,0 % · 25 vozidel
- Zelená metalíza16,0 % · 16 vozidel
- Bílá15,0 % · 15 vozidel
- Modrá metalíza13,0 % · 13 vozidel
- Červená metalíza10,0 % · 10 vozidel
- ostatní21,0 % · 21 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 3,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Co z toho plyne pro kupujícího
Ročník 1995 je mezi ročníky Cromy podprůměrný. Plná způsobilost je o 3,0 procentního bodu pod průměrem modelu. Při kontrole se vyplatí zaměřit na typické závady uvedené výše.
Proklepněte konkrétní Fiat Cromu 1995
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.