Citroën C2 2007

Evidováno
216
Způsobilost na STK
95,1 %
Ø nájezd (medián)
116 579 km
Dovezeno (99 ks)
46 %

Způsobilé na 30 dnů 4,1 % · Nezpůsobilé 0,6 % (celkem 4,7 % bez plné způsobilosti, z 2 024 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 2007 eviduje registr Citroënu C2 216 vozů. Křivka prodejů je už za vrcholem a začíná klesat. V provozu jich zůstává 140 vozů (64,8 %); ze zahraničí dovezeno 99 vozů (45,8 %).

Ročník 200795,1 %
Model celkem93,4 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu C2 2007 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 18 let klesla plná způsobilost o 11,2 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,7 % -
6 let95,9 % -
8 let91,9 % -
10 let95,5 % -
12 let91,2 % -
14 let89,0 % -
16 let93,1 % -
18 let87,5 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.1 Benzín 44 kW (60,2 %), 1.4 Nafta 50 kW (21,8 %), 1.4 Benzín 54 kW (14,4 %).

Barevně převládá černá (25,5 %), druhá nejčastější je bílá (18,1 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 2 024 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2007 mělo plnou způsobilost 95,1 %. Model jako celek dosahuje 93,4 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,7 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,6 % ze všech prohlídek (celkem 4,7 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,4 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2006 (93,7 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,8 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 116 579 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 79 958 až 156 365 km. To odpovídá asi 6 136 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (46,0 %), pak následují Ústecký kraj a Moravskoslezský kraj.

Vysoký podíl dovozů (45,8 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 52533,8 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení95821,2 %
Brzdové zařízení90620,1 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav4489,9 %
Výhledy2816,2 %
Řízení2525,6 %
Identifikace vozidla811,8 %
Obtěžování okolí641,4 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
620×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
372×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
366×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
288×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
217×
6
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
198×
7
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
169×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
166×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

11 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P059833×P135133×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 296 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2007

MotorPočetSTK~cena
1.1 Benzín 44 kW13094,6 %40 604 Kč
1.4 Nafta 50 kW4796,0 %–

Z registru vozidel

Složení Citroënu C2 2007 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo62,6 % · 62 vozidel
  • Francie11,1 % · 11 vozidel
  • Itálie8,1 % · 8 vozidel
  • Rakousko6,1 % · 6 vozidel
  • Belgie2,0 % · 2 vozidla
  • ostatní země5,1 % · 5 vozidel
  • země neurčena5,1 % · 5 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj25,9 % · 525 prohlídek
  • Ústecký kraj17,9 % · 363 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj12,5 % · 253 prohlídek
  • ostatní43,6 % · 883 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá25,5 % · 55 vozidel
  • Bílá18,1 % · 39 vozidel
  • Červená základní8,8 % · 19 vozidel
  • Červená7,9 % · 17 vozidel
  • Modrá6,0 % · 13 vozidel
  • ostatní33,8 % · 73 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
35,1 %
evidováno u 156 vozů
Katalyzátor
7,4 %
evidováno u 33 vozů
Tažné zařízení
5,9 %
evidováno u 26 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 35,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 98,7 %EURO 3 · 0,6 %EURO 6 · 0,6 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2007 patří u C2 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,7 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Citroënu C2

Proklepněte konkrétní Citroën C2 2007

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.