Citroën C2 2006

Evidováno
360
Způsobilost na STK
93,7 %
Ø nájezd (medián)
118 618 km
Dovezeno (185 ks)
51 %

Způsobilé na 30 dnů 5,1 % · Nezpůsobilé 1,0 % (celkem 6,0 % bez plné způsobilosti, z 3 448 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 4,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 33 000 Kčmedián 48 480 Kčdo 55 936 Kč

Pro Citroën C2 ročníku 2006 eviduje registr 360 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. Aktivně jezdí 232 vozů (64,4 %), dovoz tvoří 51,4 % ročníku (185 vozů).

Ročník 200693,7 %
Model celkem93,4 %
Značka celkem93,4 %

Jak ročník stárne

Citroënu C2 2006 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 20 let klesla plná způsobilost o 8,3 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky95,1 % -
6 let92,4 % -
8 let93,0 % -
10 let93,8 % -
12 let92,6 % -
14 let91,1 % -
16 let91,4 % -
18 let92,5 % -
20 let86,9 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.1 Benzín 44 kW (58,3 %), 1.4 Nafta 50 kW (18,3 %), 1.4 Benzín 54 kW (14,4 %).

Barevně převládá černá (21,7 %), druhá nejčastější je bílá (15,3 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 3 448 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2006 mělo plnou způsobilost 93,7 %. Model jako celek dosahuje 93,4 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 93,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 5,0 % a „Nezpůsobilé“ 1,0 % ze všech prohlídek (celkem 6,0 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 10,0 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 118 618 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 81 330 až 159 284 km. To odpovídá asi 5 931 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (49,1 %), pak následují Ústecký kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (51,4 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku2 36435,4 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení1 40321,0 %
Brzdové zařízení1 31919,8 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav6099,1 %
Řízení3875,8 %
Výhledy3585,4 %
Obtěžování okolí1301,9 %
Identifikace vozidla1061,6 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
882×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
554×
3
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
525×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
522×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
362×
6
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
312×
7
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
291×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
263×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

10 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P059867×P135139×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 2 027 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2006

MotorPočetSTK~cena
1.1 Benzín 44 kW21093,9 %–
1.4 Nafta 50 kW6694,2 %–
1.4 Benzín 54 kW5292,9 %–

Cenový odhad

33 000
od Kč
48 480
medián Kč
55 936
do Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Citroën C2 ročníku 2006 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 48 480 Kč (při mediánovém nájezdu 202 617 km). Běžné rozpětí je od 33 000 do 55 936 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 72 549 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 22 814 Kč.

Z registru vozidel

Složení Citroënu C2 2006 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo51,4 % · 95 vozidel
  • Itálie9,7 % · 18 vozidel
  • Francie7,6 % · 14 vozidel
  • Belgie4,9 % · 9 vozidel
  • Rakousko4,9 % · 9 vozidel
  • ostatní země4,3 % · 8 vozidel
  • země neurčena17,3 % · 32 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj23,9 % · 825 prohlídek
  • Ústecký kraj14,4 % · 496 prohlídek
  • Jihomoravský kraj10,4 % · 359 prohlídek
  • ostatní51,3 % · 1 768 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá21,7 % · 78 vozidel
  • Bílá15,3 % · 55 vozidel
  • Červená základní8,3 % · 30 vozidel
  • Modrá metalíza6,7 % · 24 vozidel
  • Šedá metalíza6,7 % · 24 vozidel
  • ostatní41,4 % · 149 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
23,9 %
evidováno u 155 vozů
Katalyzátor
10,3 %
evidováno u 67 vozů
Tažné zařízení
5,1 %
evidováno u 33 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 33,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 95,4 %EURO 3 · 4,6 %

Majitelé a osud v registru

Z 649 vozů Citroënu C2 2006 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
23,0 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
3,0 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
66,1 %
vyvezeno 2,5 % · zaniklo 27,6 %

Jiné ročníky Citroënu C2

Proklepněte konkrétní Citroën C2 2006

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.