Citroën Berlingo 2018

1.6 Nafta 88 kW

Kód motoru: BH01

Specifikace motoru

Nafta
Palivo
88 kW
Výkon (120 k)
~1 600 cm³
Objem
4,3 l/100 km
Ø spotřeba
113 g/km
Ø CO₂
178 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 6· Ø hmotnost 1 476 kg· rozvor 2 728 mm· délka 4 380 mm
Zahrnuté varianty paliva: nafta

Charakter motoru

Středně objemový turbodiesel je v této výkonové třídě typická volba pro dálkaře a řidiče s vysokým ročním nájezdem. Točivý moment přichází nízko a spotřeba zůstává rozumná.

U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.

Evidováno
81
V provozu
80
Způsobilost na STK
97,5 %
STK kontrol
370

Způsobilé na 30 dnů 2,4 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,4 % bez plné způsobilosti, z 370 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 168 999 Kčmedián 169 190 Kčdo 182 175 Kč

V nabídce Citroënu Berlingo ročníku 2018 obsadila motorizace 1.6 Nafta 88 kW třetí pozici: 81 vozů (10,7 % ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem BH01.

Tato motorizace97,5 %
Ročník celkem95,8 %
Model celkem93,1 %
Značka celkem93,4 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km97,8 %
100-200 000 km96,0 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 97,5 % (370 prohlídek), tedy mírně nad průměrem (o 1,6 procentního bodu) mezi motory ročníku 2018 (ročník průměrně 95,8 %).

Plnou způsobilost mělo 97,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,4 % bez plné způsobilosti).

Na co se zaměřit u motorizace 1.6 Nafta 88 kW

Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.

ZávadaČastěji
Nesvítí osvětlení registrační značkySvítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1A3,08×
Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1A1,84×
Prachovka na hnacím hřídeli kolaNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1A1,69×
Menší poškození čelního sklaVýhledy · kód 3.2.1.2A1,39×
Poškozené prachovky řízeníŘízení · kód 2.1.3.7.1A1,38×
Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 865 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Nesvítí osvětlení registrační značkykód 4.7.1.2.115 let12 347
Poškozené krycí sklo světlometu (funkce zachována)kód 4.1.1.2.116 let13 613
Menší poškození čelního sklakód 3.2.1.216 let8 462
Prachovka na hnacím hřídeli kolakód 5.3.4.2.117 let3 742
Poškozené prachovky řízeníkód 2.1.3.7.118 let8 894

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,3 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Další motorizace Citroënu Berlingo 2018

Cenový odhad

168 999
od Kč
169 190
medián Kč
182 175
do Kč

Při nájezdu kolem 234 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
150 000 km215 000 Kč
200 000 km185 000 Kč
250 000 km163 000 Kč
300 000 km136 000 Kč
350 000 km127 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 1.6 Nafta 88 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 169 190 Kč (při typickém nájezdu 234 007 km). Běžné rozmezí je 168 999–182 175 Kč.

Oproti mediánu ročníku 2018 (189 000 Kč) je tato motorizace o 10 % níže.

S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 215 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 127 000 Kč.

Doporučení

V ročníku 2018 je to datově motor s nejlepšími čísly.

Statistiky jsou ale jen vodítko, před koupí konkrétního vozu si vždy ověřte jeho skutečný technický stav (předkupní prohlídka, servisní historie, prověření VIN).

Jiné ročníky Citroënu Berlingo

Proklepněte konkrétní Citroën Berlingo 2018 1.6 Nafta 88 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.