BMW X6 2016

Evidováno
149
Způsobilost na STK
98,4 %
Ø nájezd (medián)
103 679 km
Dovezeno (17 ks)
11 %

Způsobilé na 30 dnů 1,6 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,6 % bez plné způsobilosti, z 985 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 501 768 Kčmedián 599 000 Kčdo 699 900 Kč

V roce 2016 eviduje registr BMW X6 149 vozů. V provozu jich zůstává 129 vozů (86,6 %); ze zahraničí dovezeno 17 vozů (11,4 %).

Ročník 201698,4 %
Model celkem96,9 %
Značka celkem94,8 %

Jak ročník stárne

BMW X6 2016 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky94,7 % -
6 let97,0 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.0 Nafta 190 kW (38,9 %), 3.0 Nafta 230 kW (33,6 %), 3.0 Nafta 280 kW (16,8 %).

Nejčastější barva je černá (40,9 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 985 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2016 mělo plnou způsobilost 98,4 %. Model jako celek dosahuje 96,9 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,5 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 98,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,6 % bez plné způsobilosti).

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 36,8 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 103 679 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 63 391 až 146 037 km. To odpovídá asi 10 368 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (52,7 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Podíl dovozů (11,4 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
48×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
13×
3
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
12×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
9×
5
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
8×
6
Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku).
Identifikace vozidla · kód 0.2.2.1.3
8×
7
V poli výhledu řidiče směrem dopředu (v úhlu 180°) je celkový prostup světla přes zasklení nižší než 70 %.
Výhledy · kód 3.2.2.1
5×
8
Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky.
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.11
5×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

7,9 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P229759×P2A0025×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 234 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2016

MotorPočetSTK~cena
3.0 Nafta 190 kW5898,6 %550 000 Kč
3.0 Nafta 230 kW5099,1 %582 473 Kč

Cenový odhad

501 768
od Kč
599 000
medián Kč
699 900
do Kč

Při nájezdu kolem 193 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km779 000 Kč
150 000 km655 000 Kč
200 000 km585 000 Kč
250 000 km553 000 Kč
300 000 km480 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena BMW X6 ročníku 2016 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 599 000 Kč (při mediánovém nájezdu 192 800 km). Běžné rozpětí je od 501 768 do 699 900 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 846 526 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 455 006 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 779 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 480 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení BMW X6 2016 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo64,7 % · 11 vozidel
  • Slovensko17,6 % · 3 vozidla
  • Maďarsko5,9 % · 1 vozidlo
  • země neurčena11,8 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha52,7 % · 554 prohlídek
  • Středočeský kraj26,0 % · 273 prohlídek
  • Jihomoravský kraj21,3 % · 224 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá40,9 % · 61 vozidel
  • Bílá30,9 % · 46 vozidel
  • Šedá19,5 % · 29 vozidel
  • Hnědá5,4 % · 8 vozidel
  • Červená2,0 % · 3 vozidla
  • ostatní1,3 % · 2 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
35,2 %
evidováno u 217 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 53,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 97,2 %EURO 5 · 2,8 %

Majitelé a osud v registru

Z 617 vozů BMW X6 2016 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
93,5 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
3 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,2 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
62,4 %
vyvezeno 36,3 % · zaniklo 0,2 %

Jiné ročníky BMW X6

Proklepněte konkrétní BMW X6 2016

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.