BMW X6 2015

Evidováno
163
Způsobilost na STK
98,1 %
Ø nájezd (medián)
110 140 km
Dovezeno (17 ks)
10 %

Způsobilé na 30 dnů 1,9 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,9 % bez plné způsobilosti, z 1 243 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 485 026 Kčmedián 550 000 Kčdo 679 749 Kč

Ročník 2015 BMW X6 má v českých registrech 163 vozů. V provozu zůstává 139 vozů (85,3 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 17 vozů (10,4 %).

Ročník 201598,1 %
Model celkem96,9 %
Značka celkem94,8 %

Jak ročník stárne

BMW X6 2015 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky94,3 % -
6 let97,2 % -
8 let100,0 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.0 Nafta 190 kW (48,5 %), 3.0 Nafta 280 kW (23,3 %), 3.0 Nafta 230 kW (22,7 %).

Nejčastější barva je bílá (33,1 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 243 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2015 mělo plnou způsobilost 98,1 %. Model jako celek dosahuje 96,9 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,2 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 98,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,9 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,6 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2013 (96,5 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 38,3 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 110 140 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 66 642 až 159 329 km. To odpovídá asi 10 013 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (53,5 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Podíl dovozů (10,4 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
49×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
19×
3
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
11×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
9×
5
Povinný štítek výrobce je nečitelný nebo předepsané údaje na štítku chybí (vyžaduje se vždy alespoň označení výrobce vozidla, VIN/ výrobní číslo podvozku).
Identifikace vozidla · kód 0.2.2.1.3
9×
6
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
9×
7
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
9×
8
V poli výhledu řidiče směrem dopředu (v úhlu 180°) je celkový prostup světla přes zasklení nižší než 70 %.
Výhledy · kód 3.2.2.1
8×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

7,5 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P229744×P2A0023×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 286 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2015

MotorPočetSTK~cena
3.0 Nafta 190 kW7997,6 %502 026 Kč

Cenový odhad

485 026
od Kč
550 000
medián Kč
679 749
do Kč

Při nájezdu kolem 172 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km891 000 Kč
100 000 km694 000 Kč
150 000 km586 000 Kč
200 000 km514 000 Kč
250 000 km482 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena BMW X6 ročníku 2015 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 550 000 Kč (při mediánovém nájezdu 172 466 km). Běžné rozpětí je od 485 026 do 679 749 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 949 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 451 726 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 891 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 482 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení BMW X6 2015 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo64,7 % · 11 vozidel
  • Slovensko17,6 % · 3 vozidla
  • Dánsko5,9 % · 1 vozidlo
  • Rakousko5,9 % · 1 vozidlo
  • země neurčena5,9 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha53,5 % · 680 prohlídek
  • Středočeský kraj28,5 % · 362 prohlídek
  • Jihomoravský kraj18,0 % · 229 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá33,1 % · 54 vozidel
  • Černá metalíza19,0 % · 31 vozidel
  • Černá17,2 % · 28 vozidel
  • Šedá9,2 % · 15 vozidel
  • Šedá metalíza9,2 % · 15 vozidel
  • ostatní12,3 % · 20 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
59,8 %
evidováno u 470 vozů
Tažné zařízení
29,1 %
evidováno u 229 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 36,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 95,1 %EURO 5 · 4,5 %EURO 4 · 0,3 %

Majitelé a osud v registru

Z 786 vozů BMW X6 2015 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
93,3 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
3 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,7 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
49,4 %
vyvezeno 49,1 % · zaniklo 0,1 %

Jiné ročníky BMW X6

Proklepněte konkrétní BMW X6 2015

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.