BMW X6 2024

Evidováno
126
Způsobilost na STK
98,3 %
Ø nájezd (medián)
15 250 km
Dovezeno (49 ks)
39 %

Způsobilé na 30 dnů 1,6 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,6 % bez plné způsobilosti, z 244 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 1 929 096 Kčmedián 2 018 536 Kčdo 2 230 536 Kč

Pro BMW X6 ročníku 2024 eviduje registr 126 vozů. Aktivně jezdí 119 vozů (94,4 %), dovoz tvoří 38,9 % ročníku (49 vozů).

Ročník 202498,3 %
Model celkem96,9 %
Značka celkem94,8 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.0 Nafta 210 kW (39,7 %), 3.0 Nafta 250 kW (25,4 %), 3.0 Benzín 280 kW (15,9 %).

Nejčastější barva je černá (39,7 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 244 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2024 mělo plnou způsobilost 98,3 %. Model jako celek dosahuje 96,9 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,4 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 98,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,6 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,1 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2023 (99,4 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 15 250 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 8 555 až 22 331 km. To odpovídá asi 7 625 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (51,5 %), pak následují Jihomoravský kraj a Moravskoslezský kraj.

Vysoký podíl dovozů (38,9 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
2×
2
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
2×

Motorizace ročníku 2024

MotorPočetSTK~cena
3.0 Nafta 210 kW5097,8 %1 984 059 Kč

Cenový odhad

1 929 096
od Kč
2 018 536
medián Kč
2 230 536
do Kč

Při nájezdu kolem 32 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km2 050 000 Kč
50 000 km1 904 000 Kč
75 000 km1 767 000 Kč
100 000 km1 640 000 Kč
125 000 km1 444 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena BMW X6 ročníku 2024 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 2 018 536 Kč (při mediánovém nájezdu 31 546 km). Běžné rozpětí je od 1 929 096 do 2 230 536 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 2 493 958 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 1 804 716 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 2 050 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 1 444 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení BMW X6 2024 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo81,6 % · 40 vozidel
  • Rakousko6,1 % · 3 vozidla
  • Slovensko4,1 % · 2 vozidla
  • Belgie2,0 % · 1 vozidlo
  • Maďarsko2,0 % · 1 vozidlo
  • ostatní země4,1 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha28,3 % · 69 prohlídek
  • Jihomoravský kraj15,2 % · 37 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj11,5 % · 28 prohlídek
  • ostatní45,1 % · 110 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá39,7 % · 50 vozidel
  • Šedá32,5 % · 41 vozidel
  • Zelená9,5 % · 12 vozidel
  • Bílá7,1 % · 9 vozidel
  • Modrá6,3 % · 8 vozidel
  • ostatní4,8 % · 6 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
39,9 %
evidováno u 147 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 100,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 100,0 %

Jiné ročníky BMW X6

Proklepněte konkrétní BMW X6 2024

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.