BMW Řada 2 2020

Evidováno
95
Způsobilost na STK
98,7 %
Ø nájezd (medián)
61 605 km
Dovezeno (16 ks)
17 %

Způsobilé na 30 dnů 1,3 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,3 % bez plné způsobilosti, z 312 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 310 000 Kčmedián 379 900 Kčdo 599 000 Kč

BMW Řada 2 ročníku 2020 má v ČR 95 vozů. V provozu jich zůstává 91 vozů (95,8 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 16,8 % (16 vozů).

Ročník 202098,7 %
Model celkem97,3 %
Značka celkem94,8 %

Jak ročník stárne

BMW Řady 2 2020 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky96,0 % -
6 let97,5 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 110 kW (32,6 %), 1.5 Benzín 103 kW (31,6 %), 2.0 Nafta 140 kW (16,8 %).

Barevně převládá bílá (27,4 %), druhá nejčastější je šedá (25,3 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 312 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2020 mělo plnou způsobilost 98,7 %. Model jako celek dosahuje 97,3 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,4 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 98,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,3 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 3,4 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2019 (95,3 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 61 605 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 36 288 až 92 583 km. To odpovídá asi 10 268 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (62,1 %), pak následují Středočeský kraj a Moravskoslezský kraj.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
10×
2
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
6×
3
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
4×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky.
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.11
2×
5
U vozidel s OBD sdělovač MI (MIL) se po zapnutí zapalování nerozsvítí nebo po nastartování vozidla indikuje závadu.
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.3
2×
6
Zjištění z OBD značí zjevně nesprávnou funkci / nekompatibilní softwarová verze / s vozidlem nelze navázat komunikaci.
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.4
1×
7
U rejdového čepu axiální vůle větší než provozní.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.2.3.1
1×
8
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně přesahuje 1/5 její šířky.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.2
1×

Cenový odhad

310 000
od Kč
379 900
medián Kč
599 000
do Kč

Při nájezdu kolem 97 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km419 000 Kč
75 000 km395 000 Kč
100 000 km380 000 Kč
125 000 km358 000 Kč
150 000 km331 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena BMW Řady 2 ročníku 2020 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 379 900 Kč (při mediánovém nájezdu 97 198 km). Běžné rozpětí je od 310 000 do 599 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 697 900 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 255 400 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 419 000 Kč, s nájezdem 150 000 km na 331 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení BMW Řady 2 2020 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo68,8 % · 11 vozidel
  • Slovensko25,0 % · 4 vozidla
  • země neurčena6,3 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha62,1 % · 200 prohlídek
  • Středočeský kraj19,6 % · 63 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj18,3 % · 59 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá27,4 % · 26 vozidel
  • Šedá25,3 % · 24 vozidel
  • Černá20,0 % · 19 vozidel
  • Modrá20,0 % · 19 vozidel
  • Oranžová6,3 % · 6 vozidel
  • ostatní1,1 % · 1 vozidlo

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
28,3 %
evidováno u 75 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 81,1 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,5 %EURO 5 · 0,5 %

Jiné ročníky BMW Řady 2

Proklepněte konkrétní BMW Řadu 2 2020

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.