BMW Řada 2 1999

Evidováno
104
Způsobilost na STK
97,4 %
Ø nájezd (medián)
64 379 km
Dovezeno (89 ks)
86 %

Způsobilé na 30 dnů 2,3 % · Nezpůsobilé 0,1 % (celkem 2,4 % bez plné způsobilosti, z 799 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 8,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 1999 BMW Řady 2 má v českých registrech 104 vozů. V provozu zůstává 92 vozů (88,5 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 89 vozů (85,6 %).

Ročník 199997,4 %
Model celkem97,3 %
Značka celkem94,8 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.1 Benzín 59 kW (40,4 %), 1.1 Benzín 72 kW (25,0 %), 1.2 Benzín 45 kW (13,5 %).

Barevně převládá černá (18,3 %), druhá nejčastější je červená-základní (12,5 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 799 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1999 mělo plnou způsobilost 97,4 %. Model jako celek dosahuje 97,3 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 97,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,2 % a „Nezpůsobilé“ 0,1 % ze všech prohlídek (celkem 2,4 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 64 379 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 49 226 až 82 871 km. To odpovídá asi 2 384 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (47,7 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (85,6 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Vozidlo není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem
Jiné vybavení · kód 7.5.1.1
7×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
5×
3
U motocyklu čelní překryt (větrný štít) prasklý nebo zjevně demontovaný.
Výhledy · kód 3.2.6.1
4×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.2.1
3×
5
Stupátko nebo schůdky u vozidla poškozeny, avšak tato závada nemá vliv na spolehlivost nebo bezpečnost.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.8.1.1
3×
6
Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.1.1
2×
7
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
2×
8
Ovládání zvukového výstražného zařízení není spolehlivé.
Jiné vybavení · kód 7.7.2
2×

Motorizace ročníku 1999

MotorPočetSTK~cena
1.1 Benzín 59 kW4297,6 %–

Z registru vozidel

Složení BMW Řady 2 1999 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Itálie21,3 % · 19 vozidel
  • Německo15,7 % · 14 vozidel
  • Belgie1,1 % · 1 vozidlo
  • země neurčena61,8 % · 55 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj13,3 % · 106 prohlídek
  • Hlavní město Praha8,0 % · 64 prohlídek
  • Jihomoravský kraj6,5 % · 52 prohlídek
  • ostatní72,2 % · 577 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá18,3 % · 19 vozidel
  • Červená základní12,5 % · 13 vozidel
  • Modrá metalíza9,6 % · 10 vozidel
  • Žlutá základní8,7 % · 9 vozidel
  • Červená metalíza7,7 % · 8 vozidel
  • ostatní43,3 % · 45 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
24,6 %
evidováno u 30 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 1,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 1 · 50,0 %EURO 2 · 50,0 %

Jiné ročníky BMW Řady 2

Proklepněte konkrétní BMW Řadu 2 1999

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.