BMW Řada 2 1997

Evidováno
62
Způsobilost na STK
97,2 %
Ø nájezd (medián)
69 519 km
Dovezeno (57 ks)
92 %

Způsobilé na 30 dnů 2,4 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 2,6 % bez plné způsobilosti, z 467 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 8,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 1997 BMW Řady 2 má v českých registrech 62 vozů. V provozu zůstává 53 vozů (85,5 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 57 vozů (91,9 %).

Ročník 199797,2 %
Model celkem97,3 %
Značka celkem94,8 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.1 Benzín 59 kW (51,6 %), 0.8 Benzín 52 kW (16,1 %), 1.2 Benzín 45 kW (14,5 %).

Barevně převládá černá (24,2 %), druhá nejčastější je červená-základní (16,1 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 467 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1997 mělo plnou způsobilost 97,2 %. Model jako celek dosahuje 97,3 %, tento ročník je tedy zhruba na úrovni průměru.

Plnou způsobilost mělo 97,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 2,6 % bez plné způsobilosti).

Ročník má nezvykle vysoký podíl závad kategorie C (4,9 %), tedy nebezpečných závad, které vozidlo v STK diskvalifikují.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 69 519 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 50 621 až 94 199 km. To odpovídá asi 2 397 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (53,1 %), pak následují Praha a Královéhradecký kraj.

Vysoký podíl dovozů (91,9 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
6×
2
Vozidlo není vybaveno příslušným druhem lékárničky nebo obsah lékárničky je neúplný, poškozený nebo uložení lékárničky ve vozidle neodpovídá požadavkům stanoveným zvláštním právním předpisem
Jiné vybavení · kód 7.5.1.1
6×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
3×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Některé spojovací prvky (šrouby) rámu jsou zjevně uvolněné, ale tato závada nemá vliv na pevnost konstrukce rámu.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.2.1
3×
5
Hloubka vzorku pneumatiky v hlavních dezénových drážkách nebo zářezech není v některé části šířky běhounu v souladu s požadavky.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.6.1
3×
6
Na vozidle nesvítí žádná brzdová svítilna.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.3.1.1.3
2×
7
U motocyklu čelní překryt (větrný štít) prasklý nebo zjevně demontovaný.
Výhledy · kód 3.2.6.1
2×
8
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
2×

Z registru vozidel

Složení BMW Řady 2 1997 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo33,3 % · 19 vozidel
  • Itálie8,8 % · 5 vozidel
  • Rakousko3,5 % · 2 vozidla
  • Velká Británie3,5 % · 2 vozidla
  • Lucembursko1,8 % · 1 vozidlo
  • země neurčena49,1 % · 28 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj22,3 % · 104 prohlídek
  • Hlavní město Praha11,6 % · 54 prohlídek
  • Královéhradecký kraj8,1 % · 38 prohlídek
  • ostatní58,0 % · 271 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá24,2 % · 15 vozidel
  • Červená základní16,1 % · 10 vozidel
  • Červená metalíza11,3 % · 7 vozidel
  • Modrá metalíza8,1 % · 5 vozidel
  • Šedá metalíza8,1 % · 5 vozidel
  • ostatní32,3 % · 20 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
21,6 %
evidováno u 16 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Jiné ročníky BMW Řady 2

Proklepněte konkrétní BMW Řadu 2 1997

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.