Audi Q5 2018

Evidováno
136
Způsobilost na STK
98,1 %
Ø nájezd (medián)
89 630 km
Dovezeno (38 ks)
28 %

Způsobilé na 30 dnů 1,8 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 1,9 % bez plné způsobilosti, z 628 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 449 900 Kčmedián 520 098 Kčdo 612 915 Kč

Pro Audi Q5 ročníku 2018 eviduje registr 136 vozů. Aktivně jezdí 132 vozů (97,1 %), dovoz tvoří 27,9 % ročníku (38 vozů).

Ročník 201898,1 %
Model celkem97,3 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Audi Q5 2018 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 8 let klesla plná způsobilost o 2,2 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,9 % -
6 let98,2 % -
8 let95,7 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 140 kW (55,9 %), 3.0 Nafta 210 kW (22,8 %), 2.0 Benzín 185 kW (9,6 %).

Nejčastější barva je šedá (30,1 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 628 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2018 mělo plnou způsobilost 98,1 %. Model jako celek dosahuje 97,3 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,7 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 98,1 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 1,9 % bez plné způsobilosti).

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 51,6 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 89 630 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 55 357 až 130 459 km. To odpovídá asi 11 204 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (44,2 %), pak následují Jihomoravský kraj a Moravskoslezský kraj.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
38×
2
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
16×
3
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
10×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
9×
5
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
7×
6
Ostřikovač zadního skla, je-li instalován, nefunguje nebo chybí.
Výhledy · kód 3.5.1.1
6×
7
Emisně relevantní závady získané z řídící jednotky.
Obtěžování okolí · kód 8.2.2.2.1.11
5×
8
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
5×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,3 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 164 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2018

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 140 kW7698,3 %498 023 Kč

Cenový odhad

449 900
od Kč
520 098
medián Kč
612 915
do Kč

Při nájezdu kolem 175 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km643 000 Kč
150 000 km559 000 Kč
200 000 km476 000 Kč
250 000 km429 000 Kč
300 000 km364 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Audi Q5 ročníku 2018 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 520 098 Kč (při mediánovém nájezdu 175 000 km). Běžné rozpětí je od 449 900 do 612 915 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 699 819 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 400 890 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 643 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 364 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Audi Q5 2018 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo86,8 % · 33 vozidel
  • Švédsko7,9 % · 3 vozidla
  • Francie2,6 % · 1 vozidlo
  • Portugalsko2,6 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha44,2 % · 331 prohlídek
  • Jihomoravský kraj31,6 % · 237 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj24,2 % · 181 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá30,1 % · 41 vozidel
  • Bílá22,8 % · 31 vozidel
  • Černá22,8 % · 31 vozidel
  • Modrá11,0 % · 15 vozidel
  • Červená7,4 % · 10 vozidel
  • ostatní5,9 % · 8 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
39,9 %
evidováno u 192 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 69,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,1 %EURO 5 · 0,6 %EURO 4 · 0,3 %

Jiné ročníky Audi Q5

Proklepněte konkrétní Audi Q5 2018

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.