Audi Q5 2020

Evidováno
90
Způsobilost na STK
98,5 %
Ø nájezd (medián)
61 762 km
Dovezeno (35 ks)
39 %

Způsobilé na 30 dnů 1,1 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 1,5 % bez plné způsobilosti, z 275 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,4 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 542 658 Kčmedián 642 450 Kčdo 699 749 Kč

Pro Audi Q5 ročníku 2020 eviduje registr 90 vozů. Aktivně jezdí 81 vozů (90,0 %), dovoz tvoří 38,9 % ročníku (35 vozů).

Ročník 202098,5 %
Model celkem97,3 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Audi Q5 2020 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 6 let klesla plná způsobilost o 1,9 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,9 % -
6 let97,0 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 140 kW (45,6 %), 2.0 Benzín 185 kW (14,4 %), 2.0 Nafta 150 kW (11,1 %).

Barevně převládá černá (27,8 %), druhá nejčastější je šedá (24,4 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 275 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2020 mělo plnou způsobilost 98,5 %. Model jako celek dosahuje 97,3 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,2 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 98,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,1 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 1,4 % bez plné způsobilosti).

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 45,3 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 61 762 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 38 795 až 98 964 km. To odpovídá asi 10 294 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (53,7 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (38,9 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
17×
2
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
4×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
2×
Zobrazit dalších 5 závad
4
U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002, pro obrysovou svítilnu použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.2.3.4.1
2×
5
U vozidla, schváleného v ČR po 1. 1. 2002, pro směrové světlo použito nehomologované světelné zařízení (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.4.3.3.1
2×
6
Zpětný světlomet, není-li stanoveno jinak, není homologovaný (např. DOT) a na jeho použití není udělena výjimka, zapsaná v technickém průkazu vozidla.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.6.2.3.1
1×
7
Identifikační číslo / výrobní číslo neodpovídá údajům uvedeným v dokladech vozidla nebo v dokladech výměnného samostatného technického celku (výměnná nástavba, pracovní stroj nesený).
Identifikace vozidla · kód 0.2.1.3
1×
8
Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.10.2.1
1×

Motorizace ročníku 2020

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 140 kW4199,2 %650 000 Kč

Cenový odhad

542 658
od Kč
642 450
medián Kč
699 749
do Kč

Při nájezdu kolem 112 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km760 000 Kč
100 000 km678 000 Kč
150 000 km587 000 Kč
200 000 km494 000 Kč
250 000 km447 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Audi Q5 ročníku 2020 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 642 450 Kč (při mediánovém nájezdu 112 250 km). Běžné rozpětí je od 542 658 do 699 749 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 799 000 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 427 000 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 760 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 447 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Audi Q5 2020 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo77,1 % · 27 vozidel
  • Itálie8,6 % · 3 vozidla
  • Polsko5,7 % · 2 vozidla
  • Moldavská republika2,9 % · 1 vozidlo
  • Slovensko2,9 % · 1 vozidlo
  • ostatní země2,9 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha52,7 % · 145 prohlídek
  • Středočeský kraj22,9 % · 63 prohlídek
  • Jihomoravský kraj22,5 % · 62 prohlídek
  • ostatní1,8 % · 5 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá27,8 % · 25 vozidel
  • Šedá24,4 % · 22 vozidel
  • Bílá22,2 % · 20 vozidel
  • Modrá18,9 % · 17 vozidel
  • Červená6,7 % · 6 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
44,4 %
evidováno u 118 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 82,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 100,0 %

Jiné ročníky Audi Q5

Proklepněte konkrétní Audi Q5 2020

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.