Audi Q5 2014

Evidováno
132
Způsobilost na STK
98,6 %
Ø nájezd (medián)
131 124 km
Dovezeno (50 ks)
38 %

Způsobilé na 30 dnů 1,4 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 1,4 % bez plné způsobilosti, z 846 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 290 000 Kčmedián 314 080 Kčdo 354 212 Kč

Pro Audi Q5 ročníku 2014 eviduje registr 132 vozů. Aktivně jezdí 121 vozů (91,7 %), dovoz tvoří 37,9 % ročníku (50 vozů).

Ročník 201498,6 %
Model celkem97,3 %
Značka celkem94,9 %

Jak ročník stárne

Audi Q5 2014 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 8 let klesla plná způsobilost o 0,3 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,8 % -
6 let97,5 % -
8 let98,5 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 130 kW (60,6 %), 3.0 Nafta 180 kW (17,4 %), 2.0 Nafta 140 kW (9,1 %).

Nejčastější barva je bílá (30,3 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 846 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2014 mělo plnou způsobilost 98,6 %. Model jako celek dosahuje 97,3 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,2 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 98,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,4 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 1,4 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,1 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2013 (97,5 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 131 124 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 85 042 až 181 018 km. To odpovídá asi 10 927 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (42,6 %), pak následují Jihomoravský kraj a Středočeský kraj.

Vysoký podíl dovozů (37,9 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Výhledy11247,3 %
Podvozek a části připevněné k podvozku6627,8 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení5924,9 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
81×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
32×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
27×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
25×
5
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
18×
6
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
16×
7
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
13×
8
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
11×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,8 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 553 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2014

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 130 kW8098,7 %302 098 Kč

Cenový odhad

290 000
od Kč
314 080
medián Kč
354 212
do Kč

Při nájezdu kolem 190 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km396 000 Kč
150 000 km343 000 Kč
200 000 km298 000 Kč
250 000 km273 000 Kč
300 000 km230 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Audi Q5 ročníku 2014 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 314 080 Kč (při mediánovém nájezdu 190 019 km). Běžné rozpětí je od 290 000 do 354 212 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 412 679 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 230 224 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 396 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 230 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Audi Q5 2014 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo62,0 % · 31 vozidel
  • Švédsko10,0 % · 5 vozidel
  • Francie8,0 % · 4 vozidla
  • Rakousko6,0 % · 3 vozidla
  • Itálie4,0 % · 2 vozidla
  • ostatní země8,0 % · 4 vozidla
  • země neurčena2,0 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha42,6 % · 434 prohlídek
  • Jihomoravský kraj28,9 % · 294 prohlídek
  • Středočeský kraj28,6 % · 291 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá30,3 % · 40 vozidel
  • Šedá20,5 % · 27 vozidel
  • Černá18,9 % · 25 vozidel
  • Černá metalíza6,1 % · 8 vozidel
  • Hnědá6,1 % · 8 vozidel
  • ostatní18,2 % · 24 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
34,5 %
evidováno u 174 vozů
ABS
5,8 %
evidováno u 29 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 48,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 70,6 %EURO 6 · 29,0 %EURO 4 · 0,4 %

Majitelé a osud v registru

Z 504 vozů Audi Q5 2014 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
69,4 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,6 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
81,7 %
vyvezeno 17,5 % · zaniklo 0,0 %

Jiné ročníky Audi Q5

Proklepněte konkrétní Audi Q5 2014

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.