DEKRA CZ a.s., Pod Budínem 1699
Pod Budínem 1699, 51601 Rychnov nad Kněžnou
Způsobilé na 30 dnů 6,5 % · Nezpůsobilé 1,9 % (celkem 8,4 % bez plné způsobilosti, z 100 512 prohlídek)
Způsobilost na STK 91,6 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 29 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Tato stanice v Rychnově nad Kněžnou provedla 100 512 kontrol; medián doby kontroly je 29 min, plná způsobilost 91,6 %.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 10 009 prohlídek, které Pod Budínem 1699, 51601 Rychnov nad Kněžnou zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v středa kolem 7:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | |||||||||||
| út | |||||||||||
| st | |||||||||||
| čt | |||||||||||
| pá |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisují 3 technici. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 7,0 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 56 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
84 943 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 845,1 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
17 764 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 176,7 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
1 335 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 13,3 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 100 512 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 1,8 % v neprospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 1 963 | 91,3 % |
| 2009 | 5 941 | 91,1 % |
| 2010 | 6 432 | 91,0 % |
| 2011 | 5 844 | 92,7 % |
| 2012 | 5 437 | 90,6 % |
| 2013 | 5 120 | 90,2 % |
| 2014 | 5 304 | 91,9 % |
| 2015 | 5 494 | 91,1 % |
| 2016 | 5 802 | 88,3 % |
| 2017 | 5 860 | 86,7 % |
| 2018 | 5 160 | 90,8 % |
| 2019 | 5 406 | 92,8 % |
| 2020 | 5 401 | 95,2 % |
| 2021 | 5 782 | 95,1 % |
| 2022 | 5 840 | 93,6 % |
| 2023 | 5 348 | 92,1 % |
| 2024 | 5 574 | 90,1 % |
| 2025 | 5 088 | 92,8 % |
| 2026 | 3 716 | 92,8 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
DEKRA CZ a.s.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 49240188
- Sídlo
- Praha
- Telefon
- 494 620 226
- stk-rychnov@dekra.cz
Tentýž provozovatel je v registru veden u 60 stanic: Türkova 1001, 14900 Praha 4, Spojovací 41, 19000 Praha 9, Dobronická 635, 14800 Praha 4, Osiková 2688/2, 13000 Praha 3, Na Výběžku 688/11, 19000 Praha 9, Prosecká 817, 19000 Praha 9, Dobronická 1216, 14825 Praha 4, Fügnerova 404, 33601 Blovice.
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Královéhradecký kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 30 286 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 14 426, tedy 47,6 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Omezení volného pohybu brzdových lan, lanovodů, táhel nebo pák brzdového systému, které má za následek malou účinnost brzd nebo které způsobuje trvalé přibrzďování.kód 1.1.15.5.2 | 0,8 / 1 000 | 0,1 / 1 000 |
| Některé z kol vozidla, ovládané parkovací brzdou, nedosahuje požadovaného brzdného účinku.kód 1.4.2.1.1 | 14,4 / 1 000 | 5,6 / 1 000 |
| Výškové seřízení sklonu rozhraní potkávacího světlometu neodpovídá požadavkům.kód 4.1.2.1.1 | 6,5 / 1 000 | 2,6 / 1 000 |
| Zdroj světla zjevně vadný (např. sloupnutá barva) nebo poškozený tak, že ovlivňuje zjevně fotometrické vlastnosti směrové svítilny (např. intenzita vyzařovaného světla) nebo mění barvu vyzařovaného světla (bílá), v případě LED jako jediného zdroje světla funguje méně než ze 2/3.kód 4.4.1.1.4 | 5,1 / 1 000 | 2 / 1 000 |
| Z brzdového potrubí nebo spojů únik brzdové kapaliny.kód 1.1.11.2.3 | 1,4 / 1 000 | 0,7 / 1 000 |
| Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.kód 3.2.1.2 | 53,9 / 1 000 | 34,1 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.