BĚLOHRADSKÝ spol. s r.o., Kovářova 3189
Kovářova 3189, 47001 Česká Lípa
Způsobilé na 30 dnů 3,5 % · Nezpůsobilé 0,9 % (celkem 4,4 % bez plné způsobilosti, z 135 043 prohlídek)
Způsobilost na STK 95,6 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 34 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Tato stránka shrnuje veřejně dostupná data o stanici technické kontroly v České Lípě. Celkem je v ní 135 043 kontrol; plnou způsobilost má 95,6 % prohlídek.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 14 901 prohlídek, které Kovářova 3189, 47001 Česká Lípa zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v čtvrtek kolem 7:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | |||||||||||||
| út | |||||||||||||
| st | |||||||||||||
| čt | |||||||||||||
| pá | |||||||||||||
| so |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisuje 8 techniků. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 4,6 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 104 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
179 081 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 1326,1 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
8 441 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 62,5 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
976 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 7,2 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 135 043 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 2,7 % ve prospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 2 317 | 97,9 % |
| 2009 | 6 645 | 97,3 % |
| 2010 | 6 483 | 97,4 % |
| 2011 | 6 038 | 97,4 % |
| 2012 | 5 212 | 94,7 % |
| 2013 | 6 103 | 96,4 % |
| 2014 | 6 597 | 96,4 % |
| 2015 | 8 485 | 96,5 % |
| 2016 | 9 085 | 95,7 % |
| 2017 | 9 154 | 94,6 % |
| 2018 | 10 101 | 96,0 % |
| 2019 | 8 689 | 94,8 % |
| 2020 | 7 739 | 95,6 % |
| 2021 | 7 616 | 95,9 % |
| 2022 | 7 722 | 94,2 % |
| 2023 | 6 813 | 93,7 % |
| 2024 | 6 840 | 93,3 % |
| 2025 | 7 461 | 95,4 % |
| 2026 | 5 943 | 95,6 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
BĚLOHRADSKÝ spol. s r.o.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 63991551
- Sídlo
- Praha
- Telefon
- 487 831 081
- stk3528@seznam.cz
Tentýž provozovatel je v registru veden u 17 stanic: Boleslavská 1042, 29306 Kosmonosy, Vltavská 7, 25266 Libčice nad Vltavou, Kolovratská 2020, 25101 Říčany, Kročehlavská 1025, 27203 Kladno - Dubí, Mělnická 1060, 25065 Líbeznice, Na Malém Spořilově 4151, 27601 Mělník, Jičínská 414, 29301 Mladá Boleslav, Křenov u Kájova parc. č. 265, areál BOXIT, 38221 Kájov.
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Liberecký kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 55 081 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 21 818, tedy 39,6 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| Bezprostřední riziko závady nebo prasknutí brzdového potrubí.kód 1.1.11.1 | 0,6 / 1 000 | 0,2 / 1 000 |
| Vozidlo nedosahuje předepsaného brzdného účinku pro provozní brždění.kód 1.2.2.1 | 1,8 / 1 000 | 0,9 / 1 000 |
| Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.kód 6.1.2.1.1 | 98,2 / 1 000 | 53,3 / 1 000 |
| Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.kód 6.1.1.3.1 | 176 / 1 000 | 122,5 / 1 000 |
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.kód 1.1.11.3.1 | 116,3 / 1 000 | 84,4 / 1 000 |
| Nesvítí některá povinná brzdová svítilna.kód 4.3.1.1.2 | 5,1 / 1 000 | 3,8 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.