KLIMEX s.r.o., Žitavská 3112
Žitavská 3112, 47006 Česká Lípa
Způsobilé na 30 dnů 3,3 % · Nezpůsobilé 0,9 % (celkem 4,2 % bez plné způsobilosti, z 181 206 prohlídek)
Způsobilost na STK 95,9 % · celostátní průměr 92,8 % · medián doby 41 min · celostátní průměr 48 min
Ve kterých měsících se sem jezdí nejméně
Měsíční objem prohlídek za celou historii evidence. Méně prohlídek obvykle znamená kratší čekání, délku fronty ale neměříme.
Tato stanice v České Lípě provedla 181 206 kontrol; medián doby kontroly je 41 min, plná způsobilost 95,9 %.
Kdy se sem jezdí na prohlídku
Čas zahájení 19 437 prohlídek, které Žitavská 3112, 47006 Česká Lípa zapsala za poslední 2 roky. Nejvíc jich začíná v úterý kolem 9:00. Není to otevírací doba stanice, jen hodiny, kdy se sem skutečně jezdilo.
| 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| po | |||||||||||||
| út | |||||||||||||
| st | |||||||||||||
| čt | |||||||||||||
| pá |
Co tu dělají
Protokoly tu podepisuje 8 techniků. Opakovaná prohlídka, tedy návrat vozu po nálezu závady, tvoří 5,9 % zdejších protokolů.
Doba kontroly
Většina kontrol skončí do 138 min.
Nejčastější závady
Rozdělené podle závažnosti dle směrnice 2014/45/EU. Sloupec „na 1 000“ ukazuje relativní výskyt na 1 000 prohlídek u této stanice.
Lehké závady
339 435 případůkosmetické nebo bez vlivu na bezpečnost, vůz na STK projde
Tato stanice: 1873,2 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 1282,8 na 1 000
Závažné závady
12 668 případůvůz je způsobilý jen na dobu 30 dnů a do té doby musí projít opravnou kontrolou
Tato stanice: 69,9 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 140,6 na 1 000
Nebezpečné závady
1 071 případůvozidlo je vyřazeno z provozu, nesmí jezdit, dokud není opraveno
Tato stanice: 5,9 na 1 000 prohlídek · celostátní průměr: 10,2 na 1 000
Srovnání s celostátním průměrem
Způsobilost u 181 206 prohlídek zapsaných na této stanici. Druhé číslo je celostátní průměr pro stejné druhy prohlídek a stejné kategorie vozidel, aby šlo srovnávat stejné se stejným. Rozdíl je 3,3 % ve prospěch této stanice. Příčinu z dat neurčíme: může jít o stav vozidel, která sem jezdí, o zvyklosti regionu i o to, jak stanice hodnotí. Neříkáme, která z nich to je.
Přepočteno na: druh prohlídky a kategorie vozidla.
Jaké vozy zde projíždějí
5 nejčastějších značek podle počtu kontrol na této stanici.
Statistiky podle roku
| Rok | Celkem | Způsobilost na STK |
|---|---|---|
| 2008 | 1 700 | 96,7 % |
| 2009 | 9 672 | 94,5 % |
| 2010 | 10 193 | 95,7 % |
| 2011 | 10 528 | 95,3 % |
| 2012 | 10 953 | 96,5 % |
| 2013 | 10 059 | 96,8 % |
| 2014 | 9 430 | 97,3 % |
| 2015 | 10 216 | 97,2 % |
| 2016 | 8 448 | 96,4 % |
| 2017 | 9 849 | 97,3 % |
| 2018 | 10 510 | 97,3 % |
| 2019 | 10 268 | 97,0 % |
| 2020 | 9 895 | 95,5 % |
| 2021 | 10 432 | 96,1 % |
| 2022 | 10 456 | 95,5 % |
| 2023 | 10 804 | 96,1 % |
| 2024 | 10 807 | 93,7 % |
| 2025 | 9 759 | 93,2 % |
| 2026 | 7 227 | 93,3 % |
Kde stanici najdete
Kdo stanici provozuje
KLIMEX s.r.o.
dle registru Ministerstva dopravy
- IČO
- 46713166
- Sídlo
- Liberec
- Telefon
- 722457443
- ceska.lipa@stkcl.cz
Kategorie vozidel zapsané v oprávnění: L, M1, N1, O1, O2.
Tentýž provozovatel je v registru veden u 3 stanic: Liberecká 558, 47301 Nový Bor, Londýnská 590/85, 46001 Liberec XI-Růžodol I.
Jak staré vozy sem jezdí
Stáří vozidel při pravidelné prohlídce, vedle stejného rozdělení v kraji Liberecký kraj. Srovnáváme s krajem, a ne s celou republikou, protože stáří vozového parku je regionální.
Silnější pruh je tato stanice, slabší kraj.
Vracejí se sem řidiči
Z 72 429 vozů, které sem přijely poprvé natolik dávno, že jim mezitím měla vyjít další prohlídka, se jich sem vrátilo 31 865, tedy 44,0 %. Vozy, které sem přijely teprve nedávno, do výpočtu nepatří, jinak by číslo měřilo spíš stáří stanice než návraty.
Co tu zapisují častěji než jinde
| Závada | Tato stanice | Celostátně |
|---|---|---|
| V nádobce není brzdová kapalina.kód 1.1.10.4.3 | 0,5 / 1 000 | 0 / 1 000 |
| Netěsnost nápravy.kód 5.1.1.5.1 | 185,5 / 1 000 | 41 / 1 000 |
| V pohyblivém uložení (pouzdra / čepy / silentbloky) systému mechanického odpružení jsou větší vůle než provozní nebo některé spojovací prvky (třmeny, svorníky) jsou uvolněné nebo spojení neodpovídá požadavkům.kód 5.3.1.1.1 | 3,2 / 1 000 | 1,1 / 1 000 |
| Bezprostřední riziko závady nebo prasknutí brzdového potrubí.kód 1.1.11.1 | 0,5 / 1 000 | 0,2 / 1 000 |
| Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.kód 1.1.11.3.1 | 200,1 / 1 000 | 84,4 / 1 000 |
| Z brzdového potrubí nebo spojů únik brzdové kapaliny.kód 1.1.11.2.3 | 1,5 / 1 000 | 0,7 / 1 000 |
Počet záznamů na tisíc prohlídek, vedle celostátního čísla pro tutéž závadu. Čím je rozdíl způsobený, z dat nepoznáme - může být ve vozech, které sem jezdí, i v tom, čeho si tady technici všímají.