Volkswagen Up 2020

Evidováno
73
Způsobilost na STK
95,5 %
Ø nájezd (medián)
45 973 km
Dovezeno (46 ks)
63 %

Způsobilé na 30 dnů 4,0 % · Nezpůsobilé 0,5 % (celkem 4,5 % bez plné způsobilosti, z 199 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Volkswagen Up ročníku 2020 eviduje registr 73 vozů. Aktivně jezdí 73 vozů (100,0 %), dovoz tvoří 63,0 % ročníku (46 vozů).

Ročník 202095,5 %
Model celkem96,8 %
Značka celkem94,2 %

Jak ročník stárne

Volkswagenu Up 2020 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 6 let klesla plná způsobilost o 0,7 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky95,4 % -
6 let94,7 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace Elektro 61 kW (63,0 %), 1.0 Benzín 44 kW (11,0 %), 1.0 CNG 50 kW (9,6 %).

Nejčastější barva je bílá (58,9 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 199 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2020 mělo plnou způsobilost 95,5 %. Model jako celek dosahuje 96,8 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,3 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,5 % ze všech prohlídek (celkem 4,5 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 2,2 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2019 (97,6 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 39,0 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 45 973 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 27 777 až 79 162 km. To odpovídá asi 7 662 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (51,3 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (63,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
12×
2
Neschválený typ kola nebo velikost (rozměr ráfku) není v souladu s údaji, uvedenými v technickém průkazu vozidla nebo je-li vozidlo vybaveno poklicemi kol, které brání v provedení předepsaných kontrolních úkonů.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.2.4
5×
3
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
4×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.10.2.1
4×
5
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
4×
6
Typ pneumatiky, namontovaný na vozidle, nesouhlasí s údaji uvedenými v technickém průkazu vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.3.1.1
2×
7
Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy.
Brzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1
2×
8
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
2×

Motorizace ročníku 2020

MotorPočetSTK~cena
Elektro 61 kW4695,8 %–

Z registru vozidel

Složení Volkswagenu Up 2020 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo71,7 % · 33 vozidel
  • Francie6,5 % · 3 vozidla
  • Itálie4,3 % · 2 vozidla
  • Slovensko4,3 % · 2 vozidla
  • Norsko2,2 % · 1 vozidlo
  • ostatní země2,2 % · 1 vozidlo
  • země neurčena8,7 % · 4 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha51,3 % · 120 prohlídek
  • Středočeský kraj27,8 % · 65 prohlídek
  • Jihomoravský kraj20,9 % · 49 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá58,9 % · 43 vozidel
  • Šedá13,7 % · 10 vozidel
  • Černá11,0 % · 8 vozidel
  • Modrá6,8 % · 5 vozidel
  • Žlutá6,8 % · 5 vozidel
  • ostatní2,7 % · 2 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 53,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,4 %EURO 5 · 0,6 %

Jiné ročníky Volkswagenu Up

Proklepněte konkrétní Volkswagen Up 2020

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.