Volkswagen Up 2012

Evidováno
218
Způsobilost na STK
95,9 %
Ø nájezd (medián)
101 252 km
Dovezeno (118 ks)
54 %

Způsobilé na 30 dnů 3,8 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 4,0 % bez plné způsobilosti, z 1 067 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

V roce 2012 eviduje registr Volkswagenu Up 218 vozů. Žádný jiný ročník nemá v registrech více kusů. V provozu jich zůstává 180 vozů (82,6 %); ze zahraničí dovezeno 118 vozů (54,1 %).

Ročník 201295,8 %
Model celkem96,8 %
Značka celkem94,2 %

Jak ročník stárne

Volkswagenu Up 2012 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 14 let klesla plná způsobilost o 8,5 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky99,1 % -
6 let96,6 % -
8 let93,5 % -
10 let92,4 % -
12 let93,1 % -
14 let90,6 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.0 Benzín 44 kW (68,8 %), 1.0 Benzín 55 kW (25,2 %), 1.0 Benzín+LPG 44 kW (4,6 %).

Nejčastější barva je bílá (44,0 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 067 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2012 mělo plnou způsobilost 95,8 %. Model jako celek dosahuje 96,8 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,9 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 95,8 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,8 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 4,0 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 101 252 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 58 590 až 140 982 km. To odpovídá asi 7 232 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (37,7 %), pak následují Praha a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (54,1 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku33532,7 %
Brzdové zařízení25625,0 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení14514,1 %
Výhledy10610,3 %
Obtěžování okolí777,5 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav555,4 %
Řízení515,0 %

Nejčastější závady STK

1
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
91×
2
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
91×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
75×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
57×
5
Opotřebení v převodu ovladače parkovací brzdy nebo západkového mechanismu, které však nemá vliv na spolehlivost nebo funkci ovládání parkovací brzdy.
Brzdové zařízení · kód 1.1.6.2.1
46×
6
Na vozidle je kryt kola/blatník uvolněný nebo poškozený, ale tato závada nemá vliv na spolehlivost jejich upevnění nebo funkci.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.10.2.1
41×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
39×
8
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
38×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,5 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 586 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2012

MotorPočetSTK~cena
1.0 Benzín 44 kW15096,5 %–
1.0 Benzín 55 kW5593,6 %–

Z registru vozidel

Složení Volkswagenu Up 2012 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo74,6 % · 88 vozidel
  • Rakousko15,3 % · 18 vozidel
  • Itálie4,2 % · 5 vozidel
  • Francie1,7 % · 2 vozidla
  • Belgie0,8 % · 1 vozidlo
  • ostatní země0,8 % · 1 vozidlo
  • země neurčena2,5 % · 3 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj33,5 % · 357 prohlídek
  • Hlavní město Praha28,8 % · 307 prohlídek
  • Jihomoravský kraj26,5 % · 283 prohlídek
  • ostatní11,2 % · 120 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá44,0 % · 96 vozidel
  • Červená20,2 % · 44 vozidel
  • Černá12,4 % · 27 vozidel
  • Červená základní10,6 % · 23 vozidel
  • Černá metalíza6,4 % · 14 vozidel
  • ostatní6,4 % · 14 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
24,5 %
evidováno u 167 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 50,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 97,1 %EURO 6 · 2,6 %EURO 3 · 0,3 %

Majitelé a osud v registru

Z 682 vozů Volkswagenu Up 2012 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
39,1 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,9 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
78,7 %
vyvezeno 19,1 % · zaniklo 1,9 %

Jiné ročníky Volkswagenu Up

Proklepněte konkrétní Volkswagen Up 2012

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.