Volkswagen Touareg 2014

Evidováno
171
Způsobilost na STK
97,3 %
Ø nájezd (medián)
155 716 km
Dovezeno (72 ks)
42 %

Způsobilé na 30 dnů 2,5 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 2,7 % bez plné způsobilosti, z 1 193 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 326 446 Kčmedián 397 230 Kčdo 420 036 Kč

V roce 2014 eviduje registr Volkswagenu Touaregu 171 vozů. V provozu jich zůstává 154 vozů (90,1 %); ze zahraničí dovezeno 72 vozů (42,1 %).

Ročník 201497,3 %
Model celkem96,1 %
Značka celkem94,2 %

Jak ročník stárne

Volkswagenu Touaregu 2014 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 8 let klesla plná způsobilost o 0,4 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,5 % -
6 let98,6 % -
8 let97,1 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.0 Nafta 180 kW (58,5 %), 3.0 Nafta 150 kW (17,5 %), 3.0 Nafta 193 kW (14,6 %).

Nejčastější barva je bílá (33,3 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 193 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2014 mělo plnou způsobilost 97,3 %. Model jako celek dosahuje 96,1 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,2 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 97,3 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 2,7 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 155 716 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 106 542 až 208 946 km. To odpovídá asi 12 976 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (37,8 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (42,1 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Výhledy12320,7 %
Podvozek a části připevněné k podvozku12220,5 %
Brzdové zařízení11819,9 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení7112,0 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav569,4 %
Řízení528,8 %
Identifikace vozidla528,8 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
91×
2
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
56×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
54×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
35×
5
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
24×
6
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
18×
7
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
15×
8
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
15×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,6 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 2 094 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2014

MotorPočetSTK~cena
3.0 Nafta 180 kW10097,5 %389 000 Kč

Cenový odhad

326 446
od Kč
397 230
medián Kč
420 036
do Kč

Při nájezdu kolem 216 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
100 000 km533 000 Kč
150 000 km487 000 Kč
200 000 km406 000 Kč
250 000 km374 000 Kč
300 000 km319 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Volkswagen Touaregu ročníku 2014 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 397 230 Kč (při mediánovém nájezdu 215 750 km). Běžné rozpětí je od 326 446 do 420 036 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 454 342 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 261 425 Kč.

S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 533 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 319 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Volkswagenu Touaregu 2014 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo70,8 % · 51 vozidel
  • Slovensko8,3 % · 6 vozidel
  • Itálie5,6 % · 4 vozidla
  • Švédsko4,2 % · 3 vozidla
  • Nizozemsko1,4 % · 1 vozidlo
  • ostatní země2,8 % · 2 vozidla
  • země neurčena6,9 % · 5 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha37,8 % · 531 prohlídek
  • Středočeský kraj32,7 % · 460 prohlídek
  • Jihomoravský kraj29,5 % · 415 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá33,3 % · 57 vozidel
  • Černá23,4 % · 40 vozidel
  • Šedá15,8 % · 27 vozidel
  • Hnědá8,8 % · 15 vozidel
  • Černá metalíza6,4 % · 11 vozidel
  • ostatní12,3 % · 21 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
67,4 %
evidováno u 422 vozů
ABS
7,0 %
evidováno u 44 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 61,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 81,9 %EURO 6 · 17,8 %EURO 4 · 0,3 %

Majitelé a osud v registru

Z 625 vozů Volkswagenu Touaregu 2014 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
76,0 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
3 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,7 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
84,5 %
vyvezeno 13,6 % · zaniklo 0,5 %

Jiné ročníky Volkswagenu Touaregu

Proklepněte konkrétní Volkswagen Touareg 2014

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.