Volkswagen Touareg 2013

Evidováno
211
Způsobilost na STK
97,7 %
Ø nájezd (medián)
173 416 km
Dovezeno (92 ks)
44 %

Způsobilé na 30 dnů 2,0 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 2,3 % bez plné způsobilosti, z 1 439 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 288 000 Kčmedián 328 059 Kčdo 364 494 Kč

Volkswagen Touareg ročníku 2013 má v ČR 211 vozů. V provozu jich zůstává 193 vozů (91,5 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 43,6 % (92 vozů).

Ročník 201397,7 %
Model celkem96,1 %
Značka celkem94,2 %

Jak ročník stárne

Volkswagenu Touaregu 2013 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,6 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 3.0 Nafta 180 kW (70,1 %), 3.0 Nafta 150 kW (18,5 %), 4.1 Nafta 250 kW (11,4 %).

Barevně převládá bílá (27,5 %), druhá nejčastější je černá (22,3 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 439 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2013 mělo plnou způsobilost 97,7 %. Model jako celek dosahuje 96,1 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,6 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 97,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 2,3 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 173 416 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 117 583 až 227 600 km. To odpovídá asi 13 340 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (39,8 %), pak následují Středočeský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (43,6 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku21927,1 %
Výhledy16320,1 %
Brzdové zařízení11714,5 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení9712,0 %
Řízení769,4 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav749,1 %
Identifikace vozidla637,8 %

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
123×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
95×
3
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
73×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
44×
5
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
39×
6
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
38×
7
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
34×
8
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
29×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,6 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 970 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2013

MotorPočetSTK~cena
3.0 Nafta 180 kW14898,6 %328 118 Kč

Cenový odhad

288 000
od Kč
328 059
medián Kč
364 494
do Kč

Při nájezdu kolem 242 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
150 000 km427 000 Kč
200 000 km362 000 Kč
250 000 km331 000 Kč
300 000 km282 000 Kč
350 000 km268 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Volkswagen Touaregu ročníku 2013 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 328 059 Kč (při mediánovém nájezdu 242 303 km). Běžné rozpětí je od 288 000 do 364 494 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 410 601 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 259 000 Kč.

S nájezdem 150 000 km vychází odhad na 427 000 Kč, s nájezdem 350 000 km na 268 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Volkswagenu Touaregu 2013 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo80,4 % · 74 vozidel
  • Itálie3,3 % · 3 vozidla
  • Nizozemsko3,3 % · 3 vozidla
  • Litevská republika2,2 % · 2 vozidla
  • Švédsko2,2 % · 2 vozidla
  • ostatní země6,5 % · 6 vozidel
  • země neurčena2,2 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha38,8 % · 559 prohlídek
  • Středočeský kraj30,8 % · 443 prohlídek
  • Jihomoravský kraj28,1 % · 404 prohlídek
  • ostatní2,3 % · 33 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Bílá27,5 % · 58 vozidel
  • Černá22,3 % · 47 vozidel
  • Šedá18,5 % · 39 vozidel
  • Černá metalíza6,6 % · 14 vozidel
  • Šedá metalíza5,7 % · 12 vozidel
  • ostatní19,4 % · 41 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
68,2 %
evidováno u 441 vozů
ABS
35,4 %
evidováno u 229 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 56,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 97,8 %EURO 6 · 1,6 %EURO 3 · 0,3 %EURO 4 · 0,3 %

Majitelé a osud v registru

Z 647 vozů Volkswagenu Touaregu 2013 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
66,8 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
1,2 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
84,1 %
vyvezeno 13,4 % · zaniklo 1,2 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 2013 patří u Touaregu k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,6 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Volkswagenu Touaregu

Proklepněte konkrétní Volkswagen Touareg 2013

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.