Volkswagen Lupo 2003

Evidováno
108
Způsobilost na STK
94,0 %
Ø nájezd (medián)
161 675 km
Dovezeno (108 ks)
100 %

Způsobilé na 30 dnů 4,9 % · Nezpůsobilé 0,9 % (celkem 5,8 % bez plné způsobilosti, z 978 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Pro Volkswagen Lupo ročníku 2003 eviduje registr 108 vozů. Aktivně jezdí 81 vozů (75,0 %), dovoz tvoří 100,0 % ročníku (108 vozů).

Ročník 200394,0 %
Model celkem93,2 %
Značka celkem94,2 %

Jak ročník stárne

Volkswagenu Lupo 2003 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 14 let a 22 let klesla plná způsobilost o 3,2 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
14 let90,6 % -
16 let86,8 % -
18 let91,2 % -
20 let85,7 % -
22 let87,4 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.0 Benzín 37 kW (48,1 %), 1.4 Benzín 44 kW (25,9 %), 1.7 Nafta 44 kW (8,3 %).

Nejčastější barva je černá (33,3 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 978 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2003 mělo plnou způsobilost 94,0 %. Model jako celek dosahuje 93,2 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 0,7 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 94,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,9 % a „Nezpůsobilé“ 0,9 % ze všech prohlídek (celkem 5,8 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,6 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2002 (92,4 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 161 675 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 126 865 až 195 618 km. To odpovídá asi 7 029 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Ústeckém kraji (37,9 %), pak následují Středočeský kraj a Plzeňský kraj.

Vysoký podíl dovozů (100,0 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku1 52332,8 %
Brzdové zařízení1 08023,3 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení81617,6 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav46310,0 %
Výhledy2826,1 %
Řízení2675,8 %
Obtěžování okolí1503,2 %
Identifikace vozidla621,3 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
587×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
360×
3
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
300×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
299×
5
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
298×
6
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
212×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
176×
8
U potkávacího světlometu zdroj světla vadný, předepsaná kresba nemá osvětlenou plochu jasně ohraničenou nebo celistvou (tmavé plochy).
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.1.4
156×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

4,4 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 027 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2003

MotorPočetSTK~cena
1.0 Benzín 37 kW5294,6 %–

Z registru vozidel

Složení Volkswagenu Lupo 2003 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo66,7 % · 72 vozidel
  • Rakousko7,4 % · 8 vozidel
  • Itálie2,8 % · 3 vozidla
  • Německo (NDR)1,9 % · 2 vozidla
  • Nizozemsko0,9 % · 1 vozidlo
  • ostatní země1,9 % · 2 vozidla
  • země neurčena18,5 % · 20 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Ústecký kraj31,4 % · 307 prohlídek
  • Středočeský kraj30,4 % · 297 prohlídek
  • Plzeňský kraj21,1 % · 206 prohlídek
  • ostatní17,2 % · 168 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá33,3 % · 36 vozidel
  • Šedá18,5 % · 20 vozidel
  • Modrá14,8 % · 16 vozidel
  • Bílá12,0 % · 13 vozidel
  • Šedá metalíza4,6 % · 5 vozidel
  • ostatní16,7 % · 18 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

ABS
9,5 %
evidováno u 34 vozů
Airbag
5,6 %
evidováno u 20 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 39,5 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 4 · 68,8 %EURO 3 · 29,8 %EURO 2 · 1,4 %

Jiné ročníky Volkswagenu Lupo

Proklepněte konkrétní Volkswagen Lupo 2003

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.