Volkswagen Lupo 2002
Způsobilé na 30 dnů 6,2 % · Nezpůsobilé 1,1 % (celkem 7,3 % bez plné způsobilosti, z 1 667 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,8 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Volkswagen Lupo ročníku 2002 má v ČR 193 vozů. Počet registrací po vrcholu postupně klesá. V provozu jich zůstává 117 vozů (60,6 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 99,5 % (192 vozů).
Jak ročník stárne
Volkswagenu Lupo 2002 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 12 let a 24 let klesla plná způsobilost o 3,8 %.
| Stáří | Způsobilost | Prostřední polovina |
|---|---|---|
| 12 let | 90,9 % | - |
| 14 let | 89,6 % | - |
| 16 let | 88,9 % | - |
| 18 let | 91,1 % | - |
| 20 let | 93,7 % | - |
| 22 let | 87,3 % | - |
| 24 let | 87,1 % | - |
Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.
Nejčastější motory a barvy
V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.0 Benzín 37 kW (41,5 %), 1.4 Benzín 44 kW (20,7 %), 1.2 Nafta 45 kW (9,3 %).
Nejčastější barva je černá (31,1 % všech kusů).
Způsobilost na STK a závažnost závad
Z 1 667 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2002 mělo plnou způsobilost 92,4 %. Model jako celek dosahuje 93,2 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,8 procentního bodu).
Plnou způsobilost mělo 92,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 6,2 % a „Nezpůsobilé“ 1,1 % ze všech prohlídek (celkem 7,3 % bez plné způsobilosti).
Meziročně je plná způsobilost o 1,1 procentního bodu nižší než v předchozím ročníku 2001 (93,5 %). Výsledek je potřeba číst i s přihlédnutím k věku, který hraje u starších ročníků velkou roli.
Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 9,4 %). Většina zjištěných problémů je drobná.
Typický kus dnes
Typický stav tachometru je dnes 163 362 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 132 341 až 202 348 km. To odpovídá asi 6 807 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.
Nejvíc kusů je v Ústeckém kraji (37,5 %), pak následují Jihočeský kraj a Středočeský kraj.
Vysoký podíl dovozů (99,5 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.
Závady podle oblasti a závažnosti
Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.
| Oblast | Celkem | Podíl |
|---|---|---|
| Podvozek a části připevněné k podvozku | 2 921 | 34,1 % |
| Brzdové zařízení | 1 898 | 22,1 % |
| Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení | 1 633 | 19,0 % |
| Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav | 802 | 9,3 % |
| Řízení | 541 | 6,3 % |
| Výhledy | 466 | 5,4 % |
| Obtěžování okolí | 220 | 2,6 % |
| Identifikace vozidla | 97 | 1,1 % |
Nejčastější závady STK
Zobrazit dalších 5 závadSkrýt další závady
Na co se zaměřit u ročníku 2002
Závady, které technici u Volkswagenu Lupo 2002 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systémuPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1 | A | 1,33× |
| Opotřebené závěsy nebo omezovače dveříPodvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.3.3.1 | A | 1,29× |
| Nefunkční ostřikovač zadního sklaVýhledy · kód 3.5.1.1 | A | 1,27× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systémukód 6.1.2.1.1 | 21 let | 690 |
| Nefunkční ostřikovač zadního sklakód 3.5.1.1 | 23 let | 289 |
| Opotřebené závěsy nebo omezovače dveříkód 6.2.3.3.1 | 24 let | 292 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Motorizace ročníku 2002
| Motor | Počet | STK | ~cena |
|---|---|---|---|
| 1.0 Benzín 37 kW | 80 | 93,6 % | – |
| 1.4 Benzín 44 kW | 40 | 91,9 % | – |
Z registru vozidel
Složení Volkswagenu Lupo 2002 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.
Dovezeno z
Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.
- Německo63,0 % · 121 vozidel
- Itálie6,8 % · 13 vozidel
- Rakousko3,6 % · 7 vozidel
- Německo (NDR)1,6 % · 3 vozidla
- Dánsko1,0 % · 2 vozidla
- ostatní země2,6 % · 5 vozidel
- země neurčena21,4 % · 41 vozidel
Kraj STK stanice
prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele
- Ústecký kraj29,1 % · 485 prohlídek
- Jihočeský kraj24,9 % · 415 prohlídek
- Středočeský kraj23,6 % · 393 prohlídek
- ostatní22,4 % · 374 prohlídek
Barva
podíl z evidovaných vozidel
- Černá31,1 % · 60 vozidel
- Modrá10,4 % · 20 vozidel
- Šedá9,3 % · 18 vozidel
- Bílá7,8 % · 15 vozidel
- Zelená6,2 % · 12 vozidel
- ostatní35,2 % · 68 vozidel
Co u tohoto ročníku eviduje registr
Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.
Emisní norma
Norma je v registru uvedena u 32,3 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.
Majitelé a osud v registru
Z 616 vozů Volkswagenu Lupo 2002 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.
Proklepněte konkrétní Volkswagen Lupo 2002
Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.