Subaru XV 2013

2.0 Benzín 110 kW

Kód motoru: FB20

Specifikace motoru

Benzín
Palivo
110 kW
Výkon (150 k)
~2 000 cm³
Objem
6,5 l/100 km
Ø spotřeba
156 g/km
Ø CO₂
187 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 5· Ø hmotnost 1 451 kg· rozvor 2 635 mm· délka 4 450 mm
Zahrnuté varianty paliva: benzínbenzín 95

Charakter motoru

Větší benzínový motor s vyšším výkonem si pro dlouhou životnost žádá kvalitní olej a šetrný styl jízdy, zejména v prvních minutách po studeném startu.

Evidováno
41
V provozu
41
Způsobilost na STK
97,4 %
STK kontrol
276

Způsobilé na 30 dnů 2,5 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 2,5 % bez plné způsobilosti, z 276 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 254 079 Kčmedián 254 900 Kčdo 254 900 Kč

V nabídce Subaru XV ročníku 2013 obsadila motorizace 2.0 Benzín 110 kW první pozici: 41 vozů (43,6 % ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem FB20.

Tato motorizace97,4 %
Ročník celkem96,5 %
Model celkem97,1 %
Značka celkem94,4 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km98,2 %
100-200 000 km95,2 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 97,4 % (276 prohlídek), tedy mírně nad průměrem (o 0,9 procentního bodu) mezi motory ročníku 2013 (ročník průměrně 96,5 %).

Plnou způsobilost mělo 97,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 2,5 % bez plné způsobilosti).

Jde zároveň o nejspolehlivější motorizaci ročníku. Porazila i 1.6 Benzín 84 kW (95,8 %).

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

0,3 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 390 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Cenový odhad

254 079
od Kč
254 900
medián Kč
254 900
do Kč

Při nájezdu kolem 146 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km355 000 Kč
100 000 km285 000 Kč
150 000 km249 000 Kč
200 000 km214 000 Kč
250 000 km192 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 2.0 Benzín 110 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 254 900 Kč (při typickém nájezdu 145 656 km). Běžné rozmezí je 254 079–254 900 Kč.

Oproti mediánu ročníku 2013 (206 592 Kč) je tato motorizace o 23 % výše.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 355 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 192 000 Kč.

Jiné ročníky Subaru XV

Proklepněte konkrétní Subaru XV 2013 2.0 Benzín 110 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.