Subaru XV 2012

Evidováno
113
Způsobilost na STK
96,0 %
Ø nájezd (medián)
128 835 km
Dovezeno (53 ks)
47 %

Způsobilé na 30 dnů 3,7 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 3,9 % bez plné způsobilosti, z 793 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 3,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 129 000 Kčmedián 193 120 Kčdo 233 000 Kč

Pro Subaru XV ročníku 2012 eviduje registr 113 vozů. Aktivně jezdí 102 vozů (90,3 %), dovoz tvoří 46,9 % ročníku (53 vozů).

Ročník 201296,0 %
Model celkem97,1 %
Značka celkem94,4 %

Jak ročník stárne

Subaru XV 2012 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 14 let klesla plná způsobilost o 3,5 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky95,2 % -
6 let96,4 % -
8 let97,1 % -
10 let97,4 % -
12 let89,6 % -
14 let91,7 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Benzín 110 kW (47,8 %), 2.0 Nafta 108 kW (34,5 %), 1.6 Benzín 84 kW (12,4 %).

Barevně převládá šedá (19,5 %), druhá nejčastější je bílá (15,9 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 793 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2012 mělo plnou způsobilost 96,0 %. Model jako celek dosahuje 97,1 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 1,1 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 3,9 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 128 835 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 85 948 až 171 621 km. To odpovídá asi 9 202 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (34,7 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Jihomoravský kraj.

Vysoký podíl dovozů (46,9 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku26527,0 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení25626,1 %
Brzdové zařízení15015,3 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav828,4 %
Výhledy697,0 %
Obtěžování okolí575,8 %
Identifikace vozidla535,4 %
Řízení505,1 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
104×
2
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
99×
3
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
81×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
69×
5
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
62×
6
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
44×
7
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
32×
8
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
32×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,2 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 942 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2012

MotorPočetSTK~cena
2.0 Benzín 110 kW5497,5 %219 095 Kč

Cenový odhad

129 000
od Kč
193 120
medián Kč
233 000
do Kč

Při nájezdu kolem 161 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km315 000 Kč
100 000 km247 000 Kč
150 000 km199 000 Kč
200 000 km169 000 Kč
250 000 km150 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Subaru XV ročníku 2012 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 193 120 Kč (při mediánovém nájezdu 161 334 km). Běžné rozpětí je od 129 000 do 233 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 244 281 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 109 900 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 315 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 150 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Subaru XV 2012 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo58,5 % · 31 vozidel
  • Belgie11,3 % · 6 vozidel
  • Itálie9,4 % · 5 vozidel
  • Rakousko7,5 % · 4 vozidla
  • Švýcarsko3,8 % · 2 vozidla
  • ostatní země7,5 % · 4 vozidla
  • země neurčena1,9 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha26,4 % · 209 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj25,1 % · 199 prohlídek
  • Jihomoravský kraj24,5 % · 194 prohlídek
  • ostatní24,1 % · 191 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá19,5 % · 22 vozidel
  • Bílá15,9 % · 18 vozidel
  • Oranžová8,8 % · 10 vozidel
  • Modrá metalíza8,0 % · 9 vozidel
  • Stříbrná metalíza7,1 % · 8 vozidel
  • ostatní40,7 % · 46 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
43,8 %
evidováno u 152 vozů
ABS
30,5 %
evidováno u 106 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 55,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 99,0 %EURO 6 · 1,0 %

Jiné ročníky Subaru XV

Proklepněte konkrétní Subaru XV 2012

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.