Subaru XV 2018

Evidováno
111
Způsobilost na STK
98,2 %
Ø nájezd (medián)
65 054 km
Dovezeno (26 ks)
23 %

Způsobilé na 30 dnů 1,5 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 1,8 % bez plné způsobilosti, z 454 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 381 405 Kčmedián 406 974 Kčdo 436 031 Kč

V roce 2018 eviduje registr Subaru XV 111 vozů. Blížíme se roku s nejvyšším počtem registrací, model nabíral na popularitě. V provozu jich zůstává 109 vozů (98,2 %); ze zahraničí dovezeno 26 vozů (23,4 %).

Ročník 201898,2 %
Model celkem97,1 %
Značka celkem94,4 %

Jak ročník stárne

Subaru XV 2018 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 8 let klesla plná způsobilost o 0,6 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky98,6 %30 000 až 70 000 km
6 let98,9 %50 000 až 100 000 km
8 let98,0 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Benzín 115 kW (77,5 %), 1.6 Benzín 84 kW (22,5 %).

Nejčastější barva je šedá (40,5 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 454 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2018 mělo plnou způsobilost 98,2 %. Model jako celek dosahuje 97,1 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,1 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 98,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 1,5 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 1,8 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 3,4 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2017 (94,8 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má vyšší podíl závažných závad (B+C celkem 38,3 %). Opotřebení už zasahuje bezpečnostní prvky.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 65 054 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 42 740 až 95 949 km. To odpovídá asi 8 132 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Praze (42,4 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Jihomoravský kraj.

Nejčastější závady STK

1
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
17×
2
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
14×
3
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
13×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
7×
5
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
6×
6
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
5×
7
Poškození nebo deformace zařízení ochrany proti podjetí zezadu, boční ochrany nebo nárazníku, které nemá vliv na jeho funkci nebo bezpečnost.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.4.1.1
4×
8
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
4×

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,4 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Konkrétní kódy zatím nemáme v dostatečném počtu.
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 106 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2018

MotorPočetSTK~cena
2.0 Benzín 115 kW8698,0 %432 497 Kč

Cenový odhad

381 405
od Kč
406 974
medián Kč
436 031
do Kč

Při nájezdu kolem 106 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km462 000 Kč
100 000 km417 000 Kč
150 000 km367 000 Kč
200 000 km320 000 Kč
250 000 km286 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Subaru XV ročníku 2018 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 406 974 Kč (při mediánovém nájezdu 106 050 km). Běžné rozpětí je od 381 405 do 436 031 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 484 475 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 355 000 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 462 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 286 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Subaru XV 2018 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo69,2 % · 18 vozidel
  • Norsko7,7 % · 2 vozidla
  • Rakousko7,7 % · 2 vozidla
  • Slovensko7,7 % · 2 vozidla
  • Polsko3,8 % · 1 vozidlo
  • ostatní země3,8 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha42,4 % · 248 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj30,1 % · 176 prohlídek
  • Jihomoravský kraj27,5 % · 161 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá40,5 % · 45 vozidel
  • Bílá19,8 % · 22 vozidel
  • Modrá14,4 % · 16 vozidel
  • Oranžová12,6 % · 14 vozidel
  • Červená8,1 % · 9 vozidel
  • ostatní4,5 % · 5 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
40,3 %
evidováno u 188 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 57,6 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 98,5 %EURO 5 · 1,5 %

Jiné ročníky Subaru XV

Proklepněte konkrétní Subaru XV 2018

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.