Subaru XV 2014

Malý vzorek. V evidenci jsou u tohoto ročníku 52 vozidel, takže s jedním vozem se procenta hýbou víc než u větších skupin. Čísla jsou z evidence jako všude jinde. Stránka modelu vychází z většího počtu záznamů.

Evidováno
52
Způsobilost na STK
96,4 %
Ø nájezd (medián)
105 578 km
Dovezeno (18 ks)
35 %

Způsobilé na 30 dnů 3,6 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 3,6 % bez plné způsobilosti, z 336 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,9 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 139 771 Kčmedián 259 900 Kčdo 282 839 Kč

Pro Subaru XV ročníku 2014 eviduje registr 52 vozů. Aktivně jezdí 49 vozů (94,2 %), dovoz tvoří 34,6 % ročníku (18 vozů).

Ročník 201496,4 %
Model celkem97,1 %
Značka celkem94,4 %

Jak ročník stárne

Subaru XV 2014 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 12 let klesla plná způsobilost o 4,8 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky95,4 % -
6 let97,5 % -
8 let95,0 % -
10 let94,9 % -
12 let90,6 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Benzín 110 kW (53,8 %), 2.0 Nafta 108 kW (40,4 %), 1.6 Benzín 84 kW (5,8 %).

Barevně převládá šedá (21,2 %), druhá nejčastější je bílá (19,2 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 336 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2014 mělo plnou způsobilost 96,4 %. Model jako celek dosahuje 97,1 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,7 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 96,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,6 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 3,6 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 105 578 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 70 087 až 148 548 km. To odpovídá asi 8 798 km ročně, tedy mírně vyšší stáří a nižší roční nájezd (pod 15 000 km ročně).

Nejvíc kusů je v Moravskoslezském kraji (38,5 %), pak následují Praha a Středočeský kraj.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení10442,4 %
Podvozek a části připevněné k podvozku9137,1 %
Brzdové zařízení5020,4 %

Nejčastější závady STK

1
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
41×
2
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
40×
3
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
34×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
28×
5
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
26×
6
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
24×
7
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
19×
8
Poškození některého písmenného nebo číselného znaku registrační značky, které částečně snižuje její čitelnost.
Identifikace vozidla · kód 0.1.3.1
9×

Cenový odhad

139 771
od Kč
259 900
medián Kč
282 839
do Kč

Při nájezdu kolem 166 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km383 000 Kč
100 000 km313 000 Kč
150 000 km268 000 Kč
200 000 km228 000 Kč
250 000 km206 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Subaru XV ročníku 2014 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 259 900 Kč (při mediánovém nájezdu 166 385 km). Běžné rozpětí je od 139 771 do 282 839 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 292 334 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 94 539 Kč.

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 383 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 206 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Subaru XV 2014 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo66,7 % · 12 vozidel
  • Itálie11,1 % · 2 vozidla
  • Belgie5,6 % · 1 vozidlo
  • Polsko5,6 % · 1 vozidlo
  • Švédsko5,6 % · 1 vozidlo
  • země neurčena5,6 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Moravskoslezský kraj38,4 % · 129 prohlídek
  • Hlavní město Praha34,5 % · 116 prohlídek
  • Středočeský kraj26,8 % · 90 prohlídek
  • ostatní0,3 % · 1 prohlídka

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá21,2 % · 11 vozidel
  • Bílá19,2 % · 10 vozidel
  • Oranžová metalíza9,6 % · 5 vozidel
  • Černá7,7 % · 4 vozidla
  • Černá metalíza7,7 % · 4 vozidla
  • ostatní34,6 % · 18 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
37,6 %
evidováno u 80 vozů
ABS
29,1 %
evidováno u 62 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 61,0 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 5 · 99,2 %EURO 6 · 0,8 %

Jiné ročníky Subaru XV

Proklepněte konkrétní Subaru XV 2014

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.