Subaru Impreza 2011
2.0 Nafta 110 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Středně objemový turbodiesel je v této výkonové třídě typická volba pro dálkaře a řidiče s vysokým ročním nájezdem. Točivý moment přichází nízko a spotřeba zůstává rozumná.
U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.
Způsobilé na 30 dnů 4,3 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 4,3 % bez plné způsobilosti, z 397 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 5,5 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 62 244 Kčmedián 68 464 Kčdo 84 000 Kč
2.0 Nafta 110 kW je první nejpočetnější motorizace u Subaru Imprezy ročníku 2011. V registrech je evidováno 46 vozů (60,5 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem EE 20 (další 1 kódová varianta byla postavena na stejných mechanických dílech).
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 98,7 % |
| 100-200 000 km | 93,8 % |
| 200-300 000 km | 93,8 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 95,5 % (397 prohlídek), tedy mírně pod průměrem (o 0,6 procentního bodu) mezi motory ročníku 2011 (ročník průměrně 96,0 %).
Plnou způsobilost mělo 95,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 4,3 % bez plné způsobilosti).
Rozložení kódů motoru
Z 46 vozidel této motorizace se v registru eviduje 2 kódů typu motoru:
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 196 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 100 000 km | 101 000 Kč |
| 150 000 km | 78 000 Kč |
| 200 000 km | 65 000 Kč |
| 250 000 km | 58 000 Kč |
| 300 000 km | 48 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 2.0 Nafta 110 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 68 464 Kč (při typickém nájezdu 195 616 km). Běžné rozmezí je 62 244–84 000 Kč.
Oproti mediánu ročníku 2011 (133 388 Kč) je tato motorizace o 49 % níže.
S nájezdem 100 000 km vychází odhad na 101 000 Kč, s nájezdem 300 000 km na 48 000 Kč.