Škoda Kodiaq 2026

Evidováno
769
Způsobilost na STK
99,7 %
Ø nájezd (medián)
6 034 km
Dovezeno (5 ks)
1 %

Způsobilé na 30 dnů 0,3 % · Nezpůsobilé 0,0 % (celkem 0,3 % bez plné způsobilosti, z 1 081 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 2,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 1 249 738 Kčmedián 1 349 000 Kčdo 1 429 000 Kč

Škoda Kodiaq ročníku 2026 má v ČR 769 vozů. V provozu jich zůstává 670 vozů (87,1 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 0,7 % (5 vozů).

Ročník 202699,7 %
Model celkem98,5 %
Značka celkem94,2 %

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 2.0 Nafta 142 kW (47,6 %), 1.5 Benzín 110 kW (21,2 %), 2.0 Benzín 195 kW (16,5 %).

Nejčastější barva je šedá (46,6 % všech kusů).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 1 081 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2026 mělo plnou způsobilost 99,7 %. Model jako celek dosahuje 98,5 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,2 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 99,7 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 0,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,0 % ze všech prohlídek (celkem 0,3 % bez plné způsobilosti).

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je 6 034 km, běžně v rozmezí 1 721 až 11 486 km.

Nejvíc kusů je ve Středočeském kraji (50,4 %), pak následují Praha a Plzeňský kraj.

Podíl dovozů (0,7 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Nejčastější závady STK

1
Změna nebo úprava vozidla, která neodpovídá schválenému provedení nebo údajům, uvedeným v předložené dokumentaci k vozidlu (neschválená přestavba - pracovní stroj nesený, změna nástavby, karosérie, typ motoru, druh pohonu, změna hmotnosti nebo rozměru vozidla apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.1
4×
2
Je-li vyžadováno, není změna nebo úprava vozidla vyznačena v dokumentaci k vozidlu (dodatečná montáž tažného zařízení nebo ochranného rámu apod.).
Identifikace vozidla · kód 0.3.1.2
3×
3
Způsob montáže kola zjevně neodpovídá požadavkům (např. otočený disk, použití speciálních vymezovacích podložek, které nejsou zapsány v dokladech vozidla nebo použití nevhodných upevňovacích prvků nebo upravené spojovací prvky mohou způsobit zachycení chodce).
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.2.1.1.3
1×

Motorizace ročníku 2026

MotorPočetSTK~cena
2.0 Nafta 142 kW366100,0 %1 349 000 Kč
1.5 Benzín 110 kW16399,2 %1 070 000 Kč
2.0 Benzín 195 kW127100,0 %1 430 500 Kč
2.0 Nafta 110 kW64100,0 %1 144 709 Kč
2.0 Benzín 150 kW4998,4 %1 257 699 Kč

Cenový odhad

1 249 738
od Kč
1 349 000
medián Kč
1 429 000
do Kč

Při nájezdu do 1 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km1 239 000 Kč
50 000 km1 187 000 Kč
75 000 km1 092 000 Kč
100 000 km1 072 000 Kč
125 000 km900 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Škoda Kodiaqu ročníku 2026 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 1 349 000 Kč (při mediánovém nájezdu 6 km). Běžné rozpětí je od 1 249 738 do 1 429 000 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 1 492 900 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 1 153 262 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 1 239 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 900 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Škody Kodiaqu 2026 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Švédsko60,0 % · 3 vozidla
  • Německo40,0 % · 2 vozidla

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Středočeský kraj26,0 % · 281 prohlídek
  • Hlavní město Praha14,5 % · 157 prohlídek
  • Plzeňský kraj11,1 % · 120 prohlídek
  • ostatní48,4 % · 523 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Šedá46,6 % · 358 vozidel
  • Černá21,5 % · 165 vozidel
  • Bílá13,7 % · 105 vozidel
  • Modrá7,9 % · 61 vozidel
  • Hnědá5,3 % · 41 vozidel
  • ostatní5,1 % · 39 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
58,2 %
evidováno u 5 340 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 99,8 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 99,9 %EURO 5 · 0,1 %EURO 4 · 0,0 %

Majitelé a osud v registru

Z 9 140 vozů Škody Kodiaqu 2026 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
91,7 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
1 záznam
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,2 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
98,2 %
vyvezeno 2,2 % · zaniklo 0,0 %

Jiné ročníky Škody Kodiaqu

Proklepněte konkrétní Škodu Kodiaq 2026

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.