Renault Kadjar 2018

1.2 Benzín 96 kW

Kód motoru: H5F F4

Specifikace motoru

Benzín
Palivo
96 kW
Výkon (131 k)
~1 200 cm³
Objem
5,7 l/100 km
Ø spotřeba
128 g/km
Ø CO₂
192 km/h
Max. rychlost
Kategorie Osobní M1· Emisní norma Euro 6· Ø hmotnost 1 390 kg· rozvor 2 647 mm· délka 4 449 mm
Zahrnuté varianty paliva: benzín

Charakter motoru

Moderní přeplňovaný benzínový motor malého objemu kombinuje nízkou emisní stopu s dobrým výkonem. Klíčová je pravidelná výměna oleje a kontrola řetězu rozvodů.

Evidováno
85
V provozu
80
Způsobilost na STK
97,4 %
STK kontrol
385

Způsobilé na 30 dnů 2,3 % · Nezpůsobilé 0,3 % (celkem 2,6 % bez plné způsobilosti, z 385 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,3 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 211 650 Kčmedián 249 000 Kčdo 261 126 Kč

V nabídce Renaultu Kadjaru ročníku 2018 obsadila motorizace 1.2 Benzín 96 kW první pozici: 85 vozů (63,0 % ročníku).

V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem H5F F4.

Tato motorizace97,4 %
Ročník celkem97,3 %
Model celkem96,9 %
Značka celkem92,6 %

Způsobilost na STK podle nájezdu

Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.

Pásmo nájezduZpůsobilost na STK
do 100 000 km96,8 %
100-200 000 km98,0 %

Spolehlivost mezi motory ročníku

Plná způsobilost tohoto motoru je 97,4 % (385 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2018 (ročník průměrně 97,3 %).

Plnou způsobilost mělo 97,4 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,3 % a „Nezpůsobilé“ 0,3 % ze všech prohlídek (celkem 2,6 % bez plné způsobilosti).

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

1,7 %
měření této motorizace s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
P05949×
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Cenový odhad

211 650
od Kč
249 000
medián Kč
261 126
do Kč

Při nájezdu kolem 90 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
50 000 km280 000 Kč
75 000 km253 000 Kč
100 000 km244 000 Kč
125 000 km227 000 Kč
150 000 km210 000 Kč

Cenový odhad pro tuto motorizaci

Motorizace 1.2 Benzín 96 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 249 000 Kč (při typickém nájezdu 90 412 km). Běžné rozmezí je 211 650–261 126 Kč.

Cenově odpovídá mediánu ročníku 2018 (249 450 Kč).

S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 280 000 Kč, s nájezdem 150 000 km na 210 000 Kč.

Jiné ročníky Renaultu Kadjaru

Proklepněte konkrétní Renault Kadjar 2018 1.2 Benzín 96 kW

Zadejte VIN a ověřte stav tachometru, STK záznamy a počet majitelů tohoto konkrétního motoru.