Renault Kadjar 2015
1.6 Nafta 96 kW
Specifikace motoru
Charakter motoru
Středně objemový turbodiesel je v této výkonové třídě typická volba pro dálkaře a řidiče s vysokým ročním nájezdem. Točivý moment přichází nízko a spotřeba zůstává rozumná.
U dieselů v tomto stáří je klíčové prověřit stav DPF filtru, EGR ventilu, vstřikovačů a systému common-rail. Servisní historie s doloženými výměnami oleje a paliva je zásadní.
Způsobilé na 30 dnů 4,0 % · Nezpůsobilé 0,4 % (celkem 4,5 % bez plné způsobilosti, z 471 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 1,1 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.
Cenový odhadod 211 796 Kčmedián 241 400 Kčdo 263 928 Kč
V nabídce Renaultu Kadjaru ročníku 2015 obsadila motorizace 1.6 Nafta 96 kW první pozici: 70 vozů (51,5 % ročníku).
V registru je nejčastěji evidován pod motorovým kódem R9M E4 (další 1 kódová varianta byla postavena na stejných mechanických dílech).
Způsobilost na STK podle nájezdu
Jak se mění způsobilost na STK s rostoucím počtem najetých kilometrů. Vypočteno z reálných záznamů STK této motorizace.
| Pásmo nájezdu | Způsobilost na STK |
|---|---|
| do 100 000 km | 95,5 % |
| 100-200 000 km | 94,4 % |
Spolehlivost mezi motory ročníku
Plná způsobilost tohoto motoru je 95,5 % (471 prohlídek), tedy zhruba na úrovni průměru mezi motory ročníku 2015 (ročník průměrně 95,9 %).
Plnou způsobilost mělo 95,5 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,0 % a „Nezpůsobilé“ 0,4 % ze všech prohlídek (celkem 4,5 % bez plné způsobilosti).
Naopak jde o nejhůře hodnocený motor ročníku, dokonce pod úrovní 1.2 Benzín 96 kW (96,0 %).
Na co se zaměřit u motorizace 1.6 Nafta 96 kW
Závady, které technici u této motorizace zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Čím užší skupina, tím přesnější obraz.
| Závada | Častěji | |
|---|---|---|
| Mírně zkorodovaný brzdový kotoučBrzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1 | A | 1,41× |
Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021
Kdy se tyto závady objevují poprvé
Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.
| Závada | Obvykle poprvé v | Vozidel |
|---|---|---|
| Mírně zkorodovaný brzdový kotoučkód 1.1.14.1.1 | 6 let | 337 |
Chybové kódy v paměti OBD
Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy této motorizace přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.
Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK
Rozložení kódů motoru
Z 70 vozidel této motorizace se v registru eviduje 2 kódů typu motoru:
Další motorizace Renaultu Kadjaru 2015
Cenový odhad
Při nájezdu kolem 154 000 km, obvyklém v inzerci.
| Nájezd | Cena |
|---|---|
| 50 000 km | 373 000 Kč |
| 100 000 km | 298 000 Kč |
| 150 000 km | 244 000 Kč |
| 200 000 km | 199 000 Kč |
| 250 000 km | 171 000 Kč |
Cenový odhad pro tuto motorizaci
Motorizace 1.6 Nafta 96 kW se na trhu ojetých aut nabízí v mediánu za 241 400 Kč (při typickém nájezdu 154 332 km). Běžné rozmezí je 211 796–263 928 Kč.
Oproti mediánu ročníku 2015 (219 000 Kč) je tato motorizace o 10 % výše.
S nájezdem 50 000 km vychází odhad na 373 000 Kč, s nájezdem 250 000 km na 171 000 Kč.