Peugeot 205 1997

Evidováno
118
Způsobilost na STK
94,6 %
Ø nájezd (medián)
196 716 km
Dovezeno (70 ks)
59 %

Způsobilé na 30 dnů 3,1 % · Nezpůsobilé 1,5 % (celkem 4,6 % bez plné způsobilosti, z 606 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 14,2 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Peugeot 205 ročníku 1997 má v ČR 118 vozů. V provozu jich zůstává 22 vozů (18,6 %); dovoz po první zahraniční registraci tvoří 59,3 % (70 vozů).

Ročník 199794,6 %
Model celkem93,0 %
Značka celkem93,3 %

Jak ročník stárne

Peugeotu 205 1997 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
12 let83,0 %150 000 až 240 000 km
14 let83,8 %150 000 až 240 000 km
16 let86,8 %150 000 až 240 000 km
18 let90,1 % -
20 let87,8 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.8 Nafta (36,4 %), 1.8 Nafta 44 kW (19,5 %), 1.1 Benzín (13,6 %).

Barevně převládá červená-základní (20,3 %), druhá nejčastější je bílá (17,8 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 606 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1997 mělo plnou způsobilost 94,6 %. Model jako celek dosahuje 93,0 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,6 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 94,6 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 3,1 % a „Nezpůsobilé“ 1,5 % ze všech prohlídek (celkem 4,6 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,7 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 1996 (92,9 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 7,9 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 196 716 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 155 340 až 244 729 km. To odpovídá asi 6 783 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Plzeňském kraji (49,3 %), pak následují Středočeský kraj a Vysočina.

Vysoký podíl dovozů (59,3 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku3 15940,0 %
Brzdové zařízení1 98825,2 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení94011,9 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav89611,4 %
Řízení4405,6 %
Výhledy3043,9 %
Identifikace vozidla811,0 %
Jiné vybavení801,0 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
1 142×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
757×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
573×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
443×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
367×
6
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
282×
7
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
257×
8
Prachovka na hnacím hřídeli kola (poloose) je prasklá, avšak nedochází k úniku maziva.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.4.2.1
249×

Z registru vozidel

Složení Peugeotu 205 1997 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Francie1,4 % · 1 vozidlo
  • Nizozemsko1,4 % · 1 vozidlo
  • země neurčena97,1 % · 68 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Plzeňský kraj49,3 % · 1 059 prohlídek
  • Středočeský kraj30,0 % · 645 prohlídek
  • Kraj Vysočina20,7 % · 444 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní20,3 % · 24 vozidel
  • Bílá17,8 % · 21 vozidel
  • Modrá metalíza16,9 % · 20 vozidel
  • Šedá metalíza8,5 % · 10 vozidel
  • Zelená metalíza8,5 % · 10 vozidel
  • ostatní28,0 % · 33 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
38,1 %
evidováno u 129 vozů
Katalyzátor
31,9 %
evidováno u 108 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 3,2 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 63,6 %EURO 1 · 36,4 %

Co z toho plyne pro kupujícího

Ročník 1997 patří u 205 k nadprůměrně spolehlivým. Plná způsobilost je o 1,6 procentního bodu nad průměrem modelu.

Jiné ročníky Peugeotu 205

Proklepněte konkrétní Peugeot 205 1997

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.