Peugeot 205 1995

Evidováno
253
Způsobilost na STK
92,2 %
Ø nájezd (medián)
187 633 km
Dovezeno (197 ks)
78 %

Způsobilé na 30 dnů 4,2 % · Nezpůsobilé 2,2 % (celkem 6,5 % bez plné způsobilosti, z 993 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 17,0 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Ročník 1995 Peugeotu 205 má v českých registrech 253 vozů. V provozu zůstává 43 vozů (17,0 %); individuálně dovezeno ze zahraničí 197 vozů (77,9 %).

Ročník 199592,2 %
Model celkem93,0 %
Značka celkem93,3 %

Jak ročník stárne

Peugeotu 205 1995 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
14 let87,2 %150 000 až 220 000 km
16 let81,6 % -
18 let88,0 % -
20 let85,5 % -
22 let88,6 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.1 Benzín (26,1 %), 1.8 Nafta (19,0 %), 1.9 Nafta (15,8 %).

Barevně převládá červená-základní (24,1 %), druhá nejčastější je modrá-metal (19,0 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 993 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 1995 mělo plnou způsobilost 92,2 %. Model jako celek dosahuje 93,0 %, tento ročník je tedy mírně pod průměrem (o 0,8 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 92,2 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 4,2 % a „Nezpůsobilé“ 2,2 % ze všech prohlídek (celkem 6,5 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,4 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 1994 (90,9 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Ročník má nízký podíl závažných závad (B+C jen 8,2 %). Většina zjištěných problémů je drobná.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 187 633 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 149 477 až 235 000 km. To odpovídá asi 6 053 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Plzeňském kraji (42,4 %), pak následují Středočeský kraj a Vysočina.

Vysoký podíl dovozů (77,9 %) je typický pro ročníky, které se v době novosti prodávaly hlavně v Německu a Rakousku. Dnes většina přijíždí právě ze zahraničí.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Podvozek a části připevněné k podvozku2 07541,0 %
Brzdové zařízení1 28525,4 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav62112,3 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení60211,9 %
Řízení3116,1 %
Výhledy1673,3 %

Nejčastější závady STK

1
Povrchová koroze kabiny, karosérie nebo nástavby vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.2.1.1.1
734×
2
Mírná povrchová koroze / oxidace brzdového potrubí.
Brzdové zařízení · kód 1.1.11.3.1
456×
3
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
385×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
318×
5
Drobné netěsnosti ve spojích výfukového systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.1.1
244×
6
Tlumič pérování je poškozený nebo netěsný avšak tato závada nemá vliv na provozní vlastnosti vozidla.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.3.2.2.1
191×
7
Netěsnost nápravy.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.1.5.1
186×
8
Některá část výfukového systému je nedostatečně upevněna nebo upevnění výfukového systému neodpovídá požadavkům a tato závada nemá vliv na funkci systému.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.2.2.1
168×

Z registru vozidel

Složení Peugeotu 205 1995 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo3,6 % · 7 vozidel
  • Rakousko2,0 % · 4 vozidla
  • Francie0,5 % · 1 vozidlo
  • země neurčena93,9 % · 185 vozidel

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Plzeňský kraj42,4 % · 460 prohlídek
  • Středočeský kraj33,6 % · 365 prohlídek
  • Kraj Vysočina24,0 % · 261 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Červená základní24,1 % · 61 vozidel
  • Modrá metalíza19,0 % · 48 vozidel
  • Bílá16,2 % · 41 vozidel
  • Zelená metalíza13,8 % · 35 vozidel
  • Šedá metalíza9,9 % · 25 vozidel
  • ostatní17,0 % · 43 vozidel

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
33,5 %
evidováno u 123 vozů
Katalyzátor
25,1 %
evidováno u 92 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 1,4 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 2 · 100,0 %

Jiné ročníky Peugeotu 205

Proklepněte konkrétní Peugeot 205 1995

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.