Nissan Juke 2016

Evidováno
141
Způsobilost na STK
97,1 %
Ø nájezd (medián)
55 248 km
Dovezeno (5 ks)
4 %

Způsobilé na 30 dnů 2,7 % · Nezpůsobilé 0,2 % (celkem 2,9 % bez plné způsobilosti, z 853 prohlídek) Výsledek není v datech uveden u 0,6 % prohlídek. Do procent výše je nepočítáme, protože u nich není evidovaný žádný výsledek.

Cenový odhadod 182 006 Kčmedián 200 611 Kčdo 230 422 Kč

V roce 2016 eviduje registr Nissanu Juke 141 vozů. V provozu jich zůstává 136 vozů (96,5 %); ze zahraničí dovezeno 5 vozů (3,5 %).

Ročník 201697,0 %
Model celkem95,6 %
Značka celkem93,1 %

Jak ročník stárne

Nissanu Juke 2016 při každé pravidelné prohlídce, kterou tento ročník prošel: poprvé ve čtyřech letech, pak každé dva roky. Roky mezi tím vynecháváme, jede na ně jen část vozů a čísla by nešla srovnávat. Mezi 4 roky a 10 let klesla plná způsobilost o 3,1 %.

StáříZpůsobilostProstřední polovina
4 roky97,8 %20 000 až 50 000 km
6 let97,6 %30 000 až 80 000 km
8 let92,2 %50 000 až 100 000 km
10 let94,7 % -

Tachometr je hodnota zapsaná do protokolu při prohlídce, zaokrouhlená na desetitisíce kilometrů. Prostřední polovina znamená, že čtvrtina vozů měla méně a čtvrtina více.

Nejčastější motory a barvy

V tomto ročníku jsou v registrech nejčastější motorizace 1.2 Benzín 85 kW (46,1 %), 1.6 Benzín 69 kW (20,6 %), 1.6 Benzín 86 kW (14,2 %).

Barevně převládá černá (29,1 %), druhá nejčastější je bílá (23,4 %).

Způsobilost na STK a závažnost závad

Z 853 technických prohlídek zaznamenaných pro ročník 2016 mělo plnou způsobilost 97,0 %. Model jako celek dosahuje 95,6 %, tento ročník je tedy mírně nad průměrem (o 1,5 procentního bodu).

Plnou způsobilost mělo 97,0 % prohlídek s evidovaným výsledkem; výsledek „Způsobilé na 30 dnů“ mělo 2,7 % a „Nezpůsobilé“ 0,2 % ze všech prohlídek (celkem 2,9 % bez plné způsobilosti).

Meziročně je plná způsobilost o 1,4 procentního bodu vyšší než v předchozím ročníku 2015 (95,7 %). Může jít o projev faceliftu nebo technické modernizace v dané době.

Typický kus dnes

Typický stav tachometru je dnes 55 248 km, běžně se ojetiny tohoto ročníku pohybují v rozmezí 32 998 až 86 407 km. To odpovídá asi 5 525 km ročně, tedy velmi nízký nájezd, často sezónně provozované kusy.

Nejvíc kusů je v Praze (36,0 %), pak následují Moravskoslezský kraj a Středočeský kraj.

Podíl dovozů (3,5 %) je nízký. Ročník se orientoval primárně na domácí trh, kusy s původní registrací v ČR dominují.

Závady podle oblasti a závažnosti

Kde tento ročník na STK nejčastěji selhává. Lehké závady (A) projdou s doporučením, vážné (B) vyžadují opakovanou prohlídku do 30 dnů, nebezpečné (C) znamenají, že vozidlo nesmí být provozováno.

OblastCelkemPodíl
Brzdové zařízení9928,0 %
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav7521,2 %
Podvozek a části připevněné k podvozku7320,6 %
Výhledy5415,3 %
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení5315,0 %

Nejčastější závady STK

1
Brzdový kotouč nadměrně zkorodovaný (hloubková koroze) - poškozená funkční plocha zjevně nepřesahuje 1/5 její šířky nebo brzdový kotouč s rýhami zjevně nepřesahující hloubku rýhy 1,5 mm.
Brzdové zařízení · kód 1.1.14.1.1
48×
2
Poškození zasklení (praskliny, neprůhledné nebo poškrábané sklo) o velikosti nejvíce 1/3 výšky průhledné části zasklení, které se nachází v poli výhledu řidiče směrem dopředu, mimo vymezenou část stírané plochy čelního skla nebo poškození o velikosti menší než 20 mm, které se nachází ve vymezené části stírané plochy čelního skla.
Výhledy · kód 3.2.1.2
34×
3
Prachovky pohyblivých spojů pákového mechanismu řízení jsou poškozené.
Řízení · kód 2.1.3.7.1
31×
Zobrazit dalších 5 závad
4
Povrchová koroze rámu nebo pomocného rámu vozidla, která nemá vliv na pevnost konstrukce vozidla.
Podvozek a části připevněné k podvozku · kód 6.1.1.3.1
25×
5
U zařízení k osvětlení zadní tabulky registrační značky nesvítí některý světelný zdroj.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.7.1.2.1
25×
6
U rejdového čepu radiální vůle větší než provozní.
Nápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.2.2.1
16×
7
Vnější krycí sklo, těleso nebo optický systém potkávacího světlometu nebo dálkového světlometu poškozený, ale stav poškození zjevně neovlivňuje jeho fotometrické vlastnosti (např. intenzita vyzařovaného světla, kresba) nebo možnost jeho seřízení.
Svítilny, světlomety, odrazky a elektrické zařízení · kód 4.1.1.2.1
12×
8
Plynné emise zážehových motorů překračují hodnoty stanovené výrobcem.
Obtěžování okolí · kód 8.2.1.2.1
12×

Na co se zaměřit u ročníku 2016

Závady, které technici u Nissanu Juke 2016 zapisují znatelně častěji, než je u stejně starých vozů běžné. Profil ročníku se od celého modelu může lišit.

ZávadaČastěji
Radiální vůle rejdového čepuNápravy, kola, pneumatiky a zavěšení náprav · kód 5.1.2.2.1B2,28×

Další vážné závady se v našich datech neobjevují častěji, než je u stejně starých vozů běžné.

Jak číst tabulku: první dvě čísla říkají, kolikrát na tisíc prohlídek technici závadu zapsali - u těchto vozů a u stejně starých vozů celkem. Sloupec Častěji je poměr mezi nimi. U malého počtu prohlídek ho držíme blíž k průměru, aby jedna dvě závady nevypadaly jako pravidlo. Drobné závady (A) na STK nevadí, ukazují spíš, jak se o vůz staral předchozí majitel.
Menší vzorek: 1 148 prohlídek, čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data STK, pravidelné prohlídky od r. 2021

Kdy se tyto závady objevují poprvé

Medián stáří a nájezdu ve chvíli, kdy je závada u vozu poprvé zapsána. Počítáno na vozidlo, ne na prohlídku: vůz se stejnou závadou ve třech po sobě jdoucích kontrolách se započítá jednou. Z prohlídek od 2021-01-01.

ZávadaObvykle poprvé vVozidel
Radiální vůle rejdového čepukód 5.1.2.2.110 let128

Chybové kódy v paměti OBD

Při měření emisí se čte i paměť závad řídicí jednotky. Ukazujeme, jak často vozy tohoto ročníku přijíždějí s uloženou chybou a které kódy se objevují nejčastěji.

4,2 %
měření tohoto ročníku s uloženou chybou · průměr všech vozů: 3,2 %
Nejčastější kódy
Co to znamená: uložená chyba je závada, kterou si řídicí jednotka pamatuje - často se projevuje rozsvícenou kontrolkou. Kliknutím na zvýrazněný kód se dostanete na jeho stránku: co o kódu víme a jak často se v ČR objevuje.
Menší vzorek: 1 533 měření - čísla berte orientačně.

Zdroj: otevřená data Ministerstva dopravy a STK

Motorizace ročníku 2016

MotorPočetSTK~cena
1.2 Benzín 85 kW6597,0 %200 362 Kč

Cenový odhad

182 006
od Kč
200 611
medián Kč
230 422
do Kč

Při nájezdu kolem 80 000 km, obvyklém v inzerci.

Cena podle nájezdu
NájezdCena
25 000 km250 000 Kč
50 000 km219 000 Kč
75 000 km200 000 Kč
100 000 km187 000 Kč
125 000 km174 000 Kč

Cenový odhad

Typická tržní cena Nissan Juke ročníku 2016 se podle aktuálních inzerátů pohybuje kolem 200 611 Kč (při mediánovém nájezdu 80 308 km). Běžné rozpětí je od 182 006 do 230 422 Kč, záleží na stavu, výbavě a skutečném nájezdu.

Výjimečně zachovalé kusy se nabízejí i za 244 794 Kč, naopak vozy s vyšším nájezdem nebo po opravách začínají kolem 174 900 Kč.

S nájezdem 25 000 km vychází odhad na 250 000 Kč, s nájezdem 125 000 km na 174 000 Kč.

Z registru vozidel

Složení Nissanu Juke 2016 podle záznamů registru vozidel a STK. Dovozy a barvy počítáme z evidovaných vozů, kraj podle stanice, kde byl vůz na prohlídce.

Dovezeno z

Podíl z dovezených vozidel. Neurčená země není v záznamu uvedena nebo jsou záznamy rozporné.

  • Německo80,0 % · 4 vozidla
  • Itálie20,0 % · 1 vozidlo

Kraj STK stanice

prohlídky podle kraje stanice, ne bydliště majitele

  • Hlavní město Praha36,0 % · 354 prohlídek
  • Moravskoslezský kraj33,6 % · 330 prohlídek
  • Středočeský kraj30,3 % · 298 prohlídek

Barva

podíl z evidovaných vozidel

  • Černá29,1 % · 41 vozidel
  • Bílá23,4 % · 33 vozidel
  • Červená19,9 % · 28 vozidel
  • Šedá14,9 % · 21 vozidel
  • Žlutá11,3 % · 16 vozidel
  • ostatní1,4 % · 2 vozidla

Co u tohoto ročníku eviduje registr

Tažné zařízení
5,1 %
evidováno u 57 vozů

Výbavu registr nezapisuje u všech vozů. Nižší podíl proto neznamená, že vůz prvek nemá, jen že ho evidence neuvádí. Co je zapsané u pár vozů z ročníku, tady vůbec neukazujeme.

Emisní norma

Norma je v registru uvedena u 26,9 % vozů tohoto ročníku; podíly níže se počítají z nich.

EURO 6 · 96,3 %EURO 5 · 3,3 %EURO 4 · 0,3 %

Majitelé a osud v registru

Z 1 121 vozů Nissanu Juke 2016 v registru. Uvádíme pouze počty a mediány za celý ročník, nikdy údaje o konkrétní osobě.

První majitel firma
74,6 %
typicky vůz z firemní flotily
Záznamů o majiteli
2 záznamy
medián na vozidlo
Dokončené období držení
0,6 roku
medián; běžící držení se nezapočítává, skutečná doba je delší
Stále v provozu
52,7 %
vyvezeno 46,1 % · zaniklo 0,4 %

Jiné ročníky Nissanu Juke

Proklepněte konkrétní Nissan Juke 2016

Zadejte VIN nebo odkaz z bazaru - uvidíte záznamy najetých kilometrů, STK a počet majitelů během několika sekund.